EklentilerMinecraft

Magic Wands Sihirli Değnekler Modu Minecraft

Bu eklenti, her biri kendine özgü ayırt edici özelliğe sahip 6 yeni sihirli değnek ekler, bu da onu diğerlerinden farklı kılar, her birinin nispeten basit olan kendi işçiliği ve tasarımı vardır.

Güzel, şimdi bu eklentinin bize ne kattığını her şey ve el sanatları ile tam olarak açıklayacağım.

sihirli değnek

İlk olarak, gerçekleştirilmesi en basit olan ortak sihirli değneğimiz var, resimde gösterildiği gibi dikey bir çizgide yalnızca 3 çubuktan oluşan bir işçiliği var.

Bu asa en zayıf olanıdır ve yalnızca ortak bir enerji topu fırlatır.

Kirli sihirli değnek

Bu özel sihirli değnek elde edilmesi en kolay olanıdır, çünkü işçiliği yalnızca normal sihirli değnekten daha fazla toprak küpü içerir, yani, asanızla birçok çekim yapmak için yalnızca çok fazla odun ve çok fazla toprağa ihtiyacınız olacaktır.

Özel yeteneği etkinleştirmek için, mafyaya değil, mafyaya yakın bir yere dokunmalısınız, çünkü yeteneğini etkinleştirmek 5 saniye sürüyor.

Rüzgar sihirli değnek

Bu benim favorilerimden biri, çünkü bir düşman kalabalığıyla temas kurarken düşman kalabalığının havaya yükselmesine ve çok yüksekten düşmesine neden olan müthiş etkiye sahip rüzgar değnekidir.

Su sihirli değnek

Bu asa en basit yeteneklerden birine sahiptir, çünkü düşman çetelerle temas kurduğunda onları zehirleyecektir.

Necro sihirli değnek

Bu sihirli değnek lanetli! Tüm Minecraft dünyasının kötülüğünü ve gezegende var olan kara büyüyü temsil eden şeydir, özel yeteneği en etkili olanlardan biridir, çünkü bir düşman çetesiyle temas kurduğunda onu ölümüne zehirler.

Sihirli değnek ateş

Bu belki de en güçlü barittir ve en etkili ve eğlenceli yeteneklerden biridir, çünkü yeteneği, yakındaki çetelerin ciddi şekilde yanmasına neden olan büyük bir patlamaya neden olur.

Özel yeteneği etkinleştirmek için, mafyaya değil, mafyaya yakın bir yere dokunmalısınız, çünkü yeteneğini etkinleştirmek 5 saniye sürüyor.

Teşekkürler ve umarım eklentiyi beğenirsiniz !!!

Her asanın bir mermi olarak sayıldığını, yani baritin yeteneğini her etkinleştirdiğinizde harcanacağını vurgulamak önemlidir.

Download/İndir (Mediafire)

Download/İndir (Cloudmail)

İlgili Makaleler

5 Yorum

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.