Minecon Earth Mobs Eklentisi MCPE 1.4

Minecraft geçenlerde oyuna yeni bir mob ekleyeceklerini açıkladı ve 18 Kasım’da ( Minecon Earth sırasında ) en sevdiğiniz oyun etkinliğinden bilgi alabileceksiniz. Bu eklenti olası dört farklı yeni canlı türünü oyuna ekliyor. Ve bazı temel eskizlere (Minecraft tarafından piyasaya sürülen) dayanan yani çizimler üzerinden tasarlanan konsept canlı türleridir.

Oluşturan:  StarkTMA ,  Twitter Hesabı

Mob’lar

Titan Kalamar:  Bu mürekkep balığı yerine geçer ve sadece suda bulunur. Temel olarak, kalamarın mutasyona uğramış ve çok daha güçlü bir versiyonu. Geçerli davranış paketi sınırlamaları nedeniyle davranışlarını değiştirmek için fazla bir şey yapılmamaktadır. Bununla birlikte, serin ve eşsiz bir özellik, ona saldıran herkese yavaşlık etkisi vermektedir.

Cute Dino: The Thing olarak da bilinen bu canlı türü oldukça küçük olmasına rağmen çok fazla sağlığa ve çok fazla saldırı hasarına sahiptir. Ondan birtane spawn edildiğine her seferinde 4 olmak üzere yeni Cute Dino yani minyonlar ortaya çıkacaktır ve kalabalık bir şekilde size saldırmaya başlayacaktır. Doğal olarak oyunculara hasar verirken 5 saniyeliğine havaya kaldırma efekti uygulayacaktır. Bu sayede yere düştüğünüzde yeniden hasar alacaksınız.

Domuzların yerine geçer ve çoğu biomda bulunabilir.

Ray: Tavukların yerine geçen bu canlı türü herhangi bir kara biomunda bulunabilir. O aslında bir su altı canlısıdır. Karada bulunduğunda onu suya götürecek birşeyler yapın. Eğer ona saldırırsanız 30 saniye boyunca size körlük efekti verecektir.

Blaze King:  Bu canlı türü cadının yerini alıyor. Dört canlı türünden en tehlikeli olanıdır, dört blaze çetesini çağıracak ve hızlı ateş topu atacak. Yine de bir zayıf noktası var, ve bu sudur.

İnceleme Videosu:

 

Nasıl Kurulur?

 

  • Linkten eklentiyi indirin ve indirdiğiniz eklentinin üzerine dokunun
  • Eklenti otomatik olarak kurulacaktır
  • Otomatik kurulmazsa üzerine dokunun Minecraft ile aç seçeneğine dokunun
  • Kurulum tamamlandıktan sonra Yeni oyun oluşturma ekranında yer alan kaynak paketleri ve davranış paketlerindeki eklentiyi aktif edin
  • Oyuna girin ve eklentiyi dünyalarınızda kullanın.

 

▶ Download/İndir: TIKLA

No comments

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.