Android Mod

24 Farklı Kılıç Modu MCPE Minecraft

Weapon Case Loot mod, Minecraft’a 24 yeni kılıç ekliyor. Yeni silahları hazırlamanın bir yolu yoktur ancak çetelerin öldürülmesi sırasında bazen bir Silah Örneği öğesi bırakılır ve yeni bir kılıç almak için bu öğeyi kullanabilirsiniz. Minecraft’ta bir sürü yeni silah deneyimlemek için bir yol arıyorsanız gerçekten harika. Bunun yalnızca Android cihazlar için kullanılabilen bir mod olduğunu unutmayın.

Oluşturan: Wartave , Twitter Hesabı

Yeni kılıçları nasıl elde edersiniz?
Yeni silahları almak için iki farklı yol var.

Hayatta kalma modunda yapmak isterseniz, bunlardan biri Silah Kılıfı maddesi düşene kadar mobların öldürülmesi gerekir. İçindeki eşyayı elinizde tutun ve başlatmak için loot düğmesine basın . Rasgele seçilmiş bir silah seçmek için öğeyi tekrar kullanın.

Diğer seçenek, kılıçları yaratıcı modda elde etmektir. “Kılıç” aramak için Ara sekmesini kullanın ve orada listelenen yeni kılıçların hepsini bulacaksınız.

Bazı silahların özel yetkileri var. Bu gücü, aşağıdaki resimde görüldüğü gibi sağ alt köşedeki düğmeye basarak veya basılı tutarak etkinleştirebilirsiniz.

Elbette geniş bir yelpazede farklı kılıçlar (toplamda 24) var ve bunlardan üçünün özel güçleri var. Geri kalanlar sadece saldırı hasarlarında değişiklik yaptı. ve hepsinin farklı güçleri var ve saldırı hasarı.

Kurulum için lütfen aşağıdaki videoyu izleyin

Video İnceleme

 

▶ Download/İndir: TIKLA

İlgili Makaleler

16 Yorum

  1. Modu yukledim kurdum ama kılıçlar tahta kürek gücünde 20 vuruşta zombiyi öldürmekte ayrıca 3 kılıcın özelliklerini kullanamıyorum düğmesi çıkmamakta ve rasgele kılıç veren itemde çalışmamakta sadece görünüm var.

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.