MCPE GüncellemeleriMinecraft

Minecraft Beta 1.19.70.24

Minecraft Bedrock sürümüne ait 1.19.70.24 ve 1.19.70.25 beta güncellemesi hem Android, hem de iOS için yayınlandı.

NOT: Bu haftaki Android Beta sürümü gecikebilir. Verdiğimiz rahatsızlıktan dolayı özür dileriz ve sorunu çözmek için çalışıyoruz. iOS oyuncuları bu güncellemeyi 1.19.70.25 olarak görecek.

Minecraft Önizleme ve Beta ile ilgili bilgiler: 

  • Bu devam eden çalışma sürümleri kararsız olabilir ve son sürüm kalitesini temsil etmeyebilir
  • Minecraft Preview; Xbox, Windows 10/11 ve iOS cihazlarda mevcuttur. Daha fazla bilgi aka.ms/PreviewFAQ adresinde bulunabilir. 
  • Beta, Android’de (Google Play) mevcuttur. Betaya katılmak veya betadan ayrılmak için   ayrıntılı talimatlar için aka.ms/JoinMCBeta adresine bakın.

Selamlar, kurnaz yoldaşlar! Oyununu başlatmaya hazır mısın? Öyle olduğunuzu biliyoruz ve bu yüzden size en son oyun beta güncellememizle ilgili en son bilgileri sunmaktan heyecan duyuyoruz. 

Geri bildirimlerinize çok değer veriyoruz, bu nedenle lütfen 1.20 özellikleri hakkındaki düşüncelerinizi bize göndermeye devam edin! Genellikle aynı hafta içinde Java anlık görüntüleri ve Bedrock betaları ve önizlemeleri için yeni özellikler yayınlarız, ancak bu her zaman en iyi seçenek değildir, çünkü farklı özelliklerin Bedrock’a kıyasla Java’da oluşturulması az ya da çok zaman alabilir ve geri bildirim almamız gerekir. siz oyuncularımızdan erken, böylece hem harika fikirler hem de iğrenç hatalar buluyoruz. Şu anda Bedrock’a zırh kaplamaları getirmek için yeni teknoloji üzerinde çalışıyoruz ve yeni kiraz çiçeği biyomu için son şeyleri düzeltiyoruz, yakında her iki özelliği de deneyebileceksiniz. Madenci ve zanaatkâr arkadaşlarım, sıkı durun. Eğlence daha yeni başlıyor ve ne yaratacağınızı görmek için sabırsızlanıyoruz. Daha fazla güncelleme için bizi izlemeye devam edin ve kazmaya devam edin!

Her zaman olduğu gibi, tüm geri bildirimlerinizi ve fikirlerinizi bize aka.ms/MC120Feedback adresinden gönderebilir   ve hataları  bugs.mojang.com adresine bildirebilirsiniz .

Özellikler ve Hata Düzeltmeleri

Oynanış

  • Oyuncular artık gizli düğmeyi ( MCPE-166518 ) bıraktıktan sonra Toz Kar’da gizlice dolaşmayı bırakıyorlar.
  • Kamerayı iyileştirmeye devam ederken, 1,5 boşluklu sinsilik ile ilgili değişiklikleri geçici olarak geri aldık. Bu özellik gelecekteki Önizlemelerde ve Betalarda kullanıma sunulacaktır, bu nedenle lütfen bize geri bildiriminizi göndermeye devam edin.

Teknik Güncellemeler

pazar yeri

  • Bir Minecoin paketine tıklandığında oluşabilen bir hata düzeltildi 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.