Mission Zero Android APK

Mission Zero , Yeni Zelanda’da ve muhtemelen bir dizi başka ülkede neredeyse bir beta testi başlattı. Android oyuncuları istemciyi zaten indirebilir.

Yayıncı NetEase Games, CBT Mission Zero’ya hazırlanıyor, bu nedenle istemciyi Google Play aracılığıyla önceden indirmeyi mümkün kıldı; iOS’taki sürüm hakkında herhangi bir bilgi yok ve sunucuların başlamasının 8’inde yapılması planlanıyor. Oyuncular, 3 karakterini önceki haberlerde incelediğimiz iki gruba ayrılacak . Bu arada, resmi web sitesinde karakterlere ve yeteneklerine bakabilirsiniz. Ana görev, kurbanı yakalamak veya takipçiden kaçmaktır.

Görev Sıfır kendini ciddiye almaz, bu nedenle oyuncular bir “ışınlanma kuyusu” oluşturma veya büyük bir lastik ördek üzerinde bir düşmandan kaçma gibi becerilere sahip olacaklar. Oyun uzak bir gelecekte geçtiği için harika teknolojiler sizin için mevcut. Son beta testi sırasında kötü olan tek şey, karakterlerin havadan ping yapması ve yürümesiydi, bu da onları hemen kalabalıktan ayırt etti. Bu nedenle, Mission Zero’nun gizli bileşeni sıfırdı ve oyunun tamamı yakalamaya dönüştü.

Download Android APK (Telegram)

Download Android (Google Play Store – Yeni Zellanda)

Download iOS (yakında)

Web Sitesinden PC Sürümünü ve APK İndir

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.