AndroidGeneliOS

NetEase Connect 2022, 20 Mayıs’ta yapılacak ve bize 15 oyun gösterilecek: Harry Potter, Yüzüklerin Efendisi ve daha fazlası

Yayıncı NetEase Games, NetEase Connect 2022 sunumunu duyurdu . Bazıları zaten akıllı telefonlarda piyasaya sürülen birçok oyun gösterilecek.

NetEase Connect 2022, Çinli yayıncının yeni ve piyasaya sürülen oyunlarla ilgili planlarından bahsettiği yıllık bir sunumdur. 20 Mayıs’ı kırmızıyla kutlayın, çünkü bu gün bize aşağıdakiler dahil 15 oyun gösterilecek: Harry Potter: Magic Awakened ve Lord of the Rings: Rise to War ; Ayrıca 6 adet duyuru yapılacaktır. Basın açıklamasına göre sunum Türkiye saatiyle 20:30’da başlayacak ve İngilizce olacak.

Muhtemelen NetEase Connect 2022 sırasında Harry Potter: Magic Awakened’ın küresel sürümü ve The Lord of the Rings: Rise to War için yeni güncelleme hakkında bilgi edineceğiz . Ayrıca oyuncular, küresel yayıncı NetEase Games’in diğer stüdyolarla olan işbirlikleri hakkında bilgi edinecekler. Bu sunumun güncellemelerini resmi web sitesinden de takip edebilirsiniz.

Etkinlik Sitesini Takip Edin

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.