Video Serileri

Pizza Simulator MCPE Bölümleri

Minecraft MCPE oyununun Marketteki en güzel simulator oyunlarından biri olan Pizza Simulator oyunundaki tüm video serilerimizi burada bulabilirsiniz. Android, iOS ve Windows 10 için oyun içinden para ile satılan bir harita ve moddur.

Paralı içeriklerin paylaşılması bazı telif sebeplerine neden olacağı için bu tarz modların paylaşılması sitemizin kpanmasıne ve tazminat davalarına mahruz kalmamıza sebep olabilir. Bu yüzden ilgili Pizza Simulator Modunu ve haritasını paylaşamıyoruz. Aşağıdan tüm bölümleri seyredebilirsiniz. İyi Seyirler.

 

1. BÖLÜM

Bu bölüm Pizza Simulator oyununun nasıl bir yapısı olduğunu anlamak ile geçti. Hatta ilk siparişimizde küfür yedik. Zamanında yetiştiremediğimiz Pizza siparişlerinden ya hiç para alamıyoruz yada çok düşük ücret alıyoruz.

 

2. BÖLÜM

 

İlgili Makaleler

3 Yorum

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.