Eklentiler

Pterodactyl and Velociraptor Minecraft

Seni takip etmeyi seven eğlenceli küçük hayvanlar! Plains biyomundaki sıkıcı yürüyüşünüz artık sıkıcı olmayacak! Ya da bir yürüyüş! Heyecan ve ardından panik, ardından yeniden doğma, öfke bırakma ihtiyacı. Minecraft Android, iOS ve Windows 10 için kullanabilirsiniz.

Pterodaktil

Bu hayvanlar SİZİ Ovalarda ve Çatılı Orman biyomlarında bulacaktır. Sadece alacakaranlıkta ve şafakta. Çok parlak ve çok karanlık olmadığında. Dinozor dünyasının üç ayı, onlar. Seni bile yiyecekler. Velociraptor bile yiyecekler. Velociraptors onları hemen geri yiyecek!

Velociraptor

Bu iğrenç yaratıklar fazla hasar alamazlar ama hızlıdırlar! Ayrıca genellikle onları paketlerde bulacaksınız ve sizi uzaktan avlayacaklar. Ve seni bulduğunda, endişelenme.

Arada sırada bir Komando Okçusu ile doğacaklar. * Bu, oyuncunun ‘raptor’lardan kaçınmak için istiflenmesini durdurmak için tartışmalı bir fikirdir. Sadece onunla savaşman gerekecek!

NOT: Paleontologlar (veya aslında herhangi biri) tarafından Komando Okçularının dinozorlarla birlikte var olduğu veya hatta var olduğu doğrulanmadı, ancak yapsaydı gerçekten uygun olurdu!

Download/İndir Mediafire

Download/İndir Cloud.ru

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.