AndroidiOS

Ragnarok 20 Heroes Android için beta testine girdi

Ragnarok 20 Heroes bazı ülkelerde beta olarak yayınlandı ve Google Play Store’deki yerini aldı. Denemek için zamanınız var.

“Ragnarok 20 Heroes,” Kore’de Google Play’de bulunan bir mobil aksiyon oyununun beta sürümüdür. Oyuncular karakteri manuel olarak kontrol edecek, düşman dalgalarını ve seviyenin sonundaki patronu yok edecek.

Grafik ve tarz açısından Ragnarok serisindeki diğer mobil oyunlardan farklı değil. Tek fark, bu sefer oyuncuların otomatik modunun bulunduğu bir koridor ve izometrik bir maceraya sahip olmalarıdır. Ancak aynı zamanda çetelerle manuel olarak başa çıkmanın da ilginç olmasıdır.

Oyunda kahramanının geliştirilmesine dikkat edilmelidir. Çünkü başlangıçta sadece bir kılıçla ve iç çamaşırlarıyla tamamen zırh eksik koşmaktadır.

Tüm bunlar seviyeleri daha hızlı geçmek için gereklidir. Oyuncunun kazanabileceği yıldız sayısı (en fazla 3) harcanan zamana bağlıdır.

Beta testi 24-26 Ağustos tarihleri arasında yalnızca Güney Kore’de Android platformunda gerçekleştirilecektir. Bu oyunda vurgu, ekipmanın ve çevrimiçi unsurların geliştirilmesine yöneliktir. Evet, oyuncular merkez şehir de dahil olmak üzere farklı modlara diğer oyuncularla birlikte erişebilirler.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.