AndroidiOS

Rangers of Oblivion

Yaklaşan MMORPG Oblivion Rangers’da efsanevi bir canavar avcısı avcısı olun! Biz Rangerler insanlığın saçaklarına yürüyoruz; Bu yanılsama savunurken biz cennet diyoruz. Canavarlar karada dolaşıp günlerin sonunu tahmin ediyor; Hizipler sona ermezler, büyük bir kötülük gölgelerde karıştı; Malheim topraklarını kurtarmak için bir kahraman çağrılır.

Translate/Çeviri

Bir zamanlar barış içinde yaşayan bu ülkeye saldıran canavarları avla ve yolsuzluğu ortadan kaldır.

İyi avla Ranger!

※Özellikler※

▶ nihai avı avlamak
Diğer oyuncularla bir takım oluştur ya da yalnız başına git ve yüzlerce vahşi canavarı ve canavarı düşür. Malheim’in çeşitli vahşi doğasını araştırın ve stajyer veya tecrübeli bir Ranger olup olmadığınızda zorluklarla karşılaşın.

▶ Serbest Dolaşan Bir Dünya
Tamamen açık bir kamerayla gerçek zamanlı savaşa katılın ve Rangers of Oblivion dünyasına katılın. Master 6 benzersiz silah tipleri: Greatsword, Lance, Longbow, İkiz Bıçaklar, Kadro ve Zırhlı Eldivenler. Daha güçlü donanımlar oluşturmak ve daha sert ve daha sert düşmanlar almak için canavarları avlayın, öldürün ve yağmalayın.

▶ Yeni Nesil Grafikler
Sürekli değişen ortamıyla son derece ayrıntılı bir 3D fantezi dünyasına dalın. Gündüz / gece döngüsü, hava durumu sistemi, okyanus dalgaları, sallanan bitki örtüsü ve hatta kar fırtınası dünyayı hayata geçirmek için bir araya geliyor.

▶ Oyun Modu Ton
Her zaman kendinize meydan okumak için çok çeşitli oyun modları kullanın. Savaş avı becerilerinizi Speed ​​Hunt’ta test edin, hayatta kalma içgüdülerinize Expedition’da sonuna kadar devam edin ve The Lost Isle’daki antik hazinelerin bilinmeyenlerini keşfedin. Seçkin bir Ranger olarak 10’dan fazla benzersiz oyun modu sizin için kullanılabilir.

▶ Keşfedilecek Zengin Bir Dünya
Malheim Ülkesinde efsanevi bir Ranger’ın hikayesini, sadece avdan çok deneyimleyecek şekilde yaşayın. Vahşi atları yakalamak, gizli hazine aramak, balık tutmak ve egzotik yemekler pişirmek keşfedilecek aktivitelerden sadece birkaçıdır.

▶ Görünümünüzü Kişiselleştirin
Özelleştirme, en baştan tam karakter oluşturma seçenekleriyle başlar. Seviyenizi yükseltirken daha iyi ve daha iyi ekipman edinirken görünümünüzdeki bir acemiden ustaya geçişinizi izleyin. Sıkılırsanız, görünümünüzü tamamen kirpik korsanlarından yüksek teknoloji suikastçılarına kadar birçok oyun içi kostümden biriyle değiştirin.

Video

▶ Download ANDROID

▶ Ön Kayıt Yap iOS

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.