AndroidiOS

Return to Monkey Island PC’den Mobile gelen Android, iOS oyunu

Return to Monkey Island, Temmuz sonunda akıllı telefonlara taşınmıştır. Oyun, Devolver Digital tarafından Android ve iOS için geliştirilmektedir.

Return to Monkey Island, konsollarda ve PC’de kullanılabilen bir macera oyunudur. Aynı zamanda Devolver Digital’den geliştiriciler, akıllı telefonlardaki çıkışın 27 Temmuz’da gerçekleşeceğini bildirdi. App Store ve Google Play Store’da şimdiden ön kayıt sayfaları mevcuttur.

Oyun bir gamepad destekleyecektir, ancak bu gerekli değildir. Ne yazık ki, mobil fiyatı 250 TL’ye mal olacak. Geliştiriciler, oyuncuların adaları dolaşırken görecekleri yeni ve eski arkadaşlar vaat ediyor. Ama kötü şans – eski adalarda tehlikeli hale geldi. Korkusuz korsanlar, yeniden tasarlanmış kontrollerle bulmacaları çözecek.

Oyunun geliştiricileri, ön sipariş verenlerin Horse Armor eşyasını alacağını söylüyor. Pratik bir kullanımı yoktur ve oyun oynamayı, bulmacaları veya hikayeyi etkilemez.

Avantajlardan biri, arkadaşlarınızı veya akrabalarınızı buraya davet etmek ve herkes için yeni bir kopya satın almamak için aile kitaplığına eklenebilmesidir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.