EklentilerMinecraft

Saat Modu Minecraft

Saat zamanı! Ha! Ve bizde beş veya altı tane var. Senin favorin hangisi olacak? Küçük saatlerimiz, büyük saatlerimiz, dijital saatlerimiz, guguklu saatlerimiz (elbette bir Steve ile) ve büyük bir sarkaç sallanan büyük bir büyükbaba saatimiz var. Bu bebeklerden birini istiyorsun.

Steve Saat

Süper havalı! Steve günde iki veya üç kez dışarı çıkıp birkaç küçük melodiyle hızlıca dans edecek. Seveceksin. En azından ilk kez.

 

Pek çok Steves! Zanaat yapmak için şunu yapın:

 

Dijital Çalar Saat

Dünyadaki en sinir bozucu saatler. Şimdi, Minecraft dünyanızdaki en sinir bozucu saatler! Ve garip bir şekilde, favorim. Neden diye sorma! Bilmiyorum.

Her saat çalıyor / bipliyor. Bu çok görünüyor, bunun kalıcı olup olmayacağından emin değilim.

Saat ile etkileşime girerek bir alarm kurabilirsiniz (yukarıdaki yeşil saatin bir alarmı vardır). Sonra ertesi sabah uyandığınızda, MEEEP MEEEP MEEEP MEEEP’in muhteşem sesleriyle bunu yapabilirsiniz. Evet bebeğim. Belki bunun yerine bir hava saldırısı sireni, şansınızı asla bilemezsiniz.

Lütfen bunların saatte yalnızca dört kez güncellendiğini ve ilk saatlerine ulaşana kadar düzgün şekilde senkronize olmayacaklarını unutmayın. O zamana kadar saat doğru olacaktır ancak dakikalarda ’88’ görüntülenecektir. Kırık değil, endişelenme!

Dede saati

Raf için çok uzun!

Mavi olan kesinlikle en iyisidir. Bu kötü çocuklar bir kez sabah 9’da, öğlen iki kez (bir uykudan sonra, gıcırdayan bir melodiden sonra) ve üç kez öğleden sonra 3’te çalar; okul bitince.

Analog saatler

Ne diyebilirsin Küçük ve büyük, çok sayıda renk.

Büyük

Küçük

Duvar saati

Duvarınıza yapışır. Ve herhangi bir duvar değil, kuzeye bakmalı. Yoksa güneye mi bakıyor …? Aslında hiçbir fikrim yok, dene ve gör.

 

İnceleme Videosu

Download/İndir (Mediafire)

Download/İndir

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.