Eklentiler

Şans Blokları Gerçek Blok Sürümü Minecraft MCPE

Bu eklenti Minecraft MCPE oyununuza şans blokları ekler. Daha önce gördüğünüz şans bloklarından çok daha gerçek bir sürümü olup oyunun Java sürümü ile neredeyse aynıdır. Android, iOS ve Windows 10 Edition sürümlerinde çalışır.

Şanslı blok olan diğer tüm eklentiler objeleri kullanır ve kötü bir etkinliği yoktur, ancak bu eklenti tamamen kullanılabilir ve işlenebilir bir bloktur.

Minecraft için Şanslı Blok tam rastlantısaldır. Son ejderha gibi bir patronu çağırmaktan veya olası bir yığın çağırmaktan veya size bir elmas yığını vermekten, olası 100 kötü veya iyi olay olabilir. Şanslı bir blok, sekiz altın külçe ile çevrili bir damlalık ile hazırlanabilen beyaz bir soru işaretine sahip sarı bir bloktur. Şanslı bir bloğu kırarsanız, karşılığında bir şeyler alma şansınız bu eklentinin asıl amacı, altının minecraftta hepimizin yararsız olduğunu bilmesidir, ancak bu özelliği kullanarak onları altın külçe haline getirebiliriz. şanslı bloklar ve ne olacağını görün.

Uyarı Ender ejderha bu eklenti ile tamamen rastlantısal olarak ortaya çıkabileceği için, bu sizin tabanınızı veya dünyanızı tahrip edebileceğinden herhangi bir dünya hasarından sorumlu değilim.

Video İnceleme

 

Download/İndir Windows

Download/İndir Android, iOS

 

İlgili Makaleler

6 Yorum

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.