EklentilerMinecraft

Screenfy’s Mobilya Paketi V2

Orijinal SFP’nin devamı, sürüm 2. Yay, daha fazla eklenti yaptım. Bu pakete, tipik yatak odası kullanımından mutfak kullanımına kadar 20 yeni mobilya parçası ekledim. Daha fazla uzatmadan Screenfy’s Furniture Pack Sürüm 2’yi tanıtıyorum.

Not: Bu iş parçacığı oldukça uzun çünkü 20 mobilya parçası yaptım, indirmek istiyorsanız, aşağıya kadar kaydırın.

Eklenti içerikleri

Önceki paketimden önce tavan vantilatörü ve yemek masası gibi yeni mobilya parçaları ekledim.

Bu eklenti 20 parça mobilyadan oluşur.

Barbekü ızgara

Yemek pişirme ihtiyaçlarınızı karşılayacak bir ızgara; “Izgara” düğmesine (mobil kullanıcılar için) sağ tıklayın veya dokunun; elinizdeki çiğ yiyecek ne olursa olsun ızgara onu pişmiş bir versiyonuna dönüştürecek!

 

Piknik masası

Bu masa dört kişiye kadar oturabilir ve dış mekan kullanımı için uygundur (açıkçası neden böyle söylediğimi anlamadım)

 

Piknik Masası, Şemsiyeli

Dört kişiye kadar oturtulabilir ve yukarıdaki aynı modeldir, ancak yağmur yağmaya başlarsa diye bir şemsiye ile :).

 

Kanepe

Oturma odası kullanımı için yaptığım basit bir koltuk, iki kişiye kadar oturabilir. Ne yazık ki, renginin farklı varyantlarını yapmak için çok tembeldim, ancak bazı araştırmalara göre, mavi renkli bir kanepenin genellikle daha çok sevildiği söyleniyor, bu yüzden mavi olmasını seçtim.

 

Oyun Kurulumu

144 Hz monitör ve RTX 3090 ve 32 GB RAM ile AMD Ryzen 5 3600 içeren bir bilgisayardan oluşan bir oyun kurulumu! Artı, RGB, çünkü RGB’nin sizi daha yetenekli bir oyuncu yaptığı kanıtlanmıştır. Dürüst olmak gerekirse, bu parça henüz benim favorim !. Aynı zamanda bir çekmecesi vardır, bu da bir envanter yuvasına sahip olduğu anlamına gelir.

(Şimdi alaycı bir şey söyleyemezseniz, bu özelliklere sahip olduğu konusunda alay ediyordum, sadece herhangi bir salak bu parçanın bu özelliklere sahip olmadığından şikayet ederse, hiciv yapıyordum)

 

Oyuncu Koltuğu

” KENDİNİ GELİŞTİRME KONUSU OLMAYACAK”

Tekerlekleri lmfao olduğu gerçeği göz önüne alındığında, tabii ki hareket edebilen bir oyun koltuğu. Bu parça favorilerimden bir diğeri.

 

Çekmece

Envanter yuvalı basit bir çekmece.

 

Lamba Tablosu

Tamam, yeni bir mini lamba yapmadığımı fark ettim ama ne olursa olsun çok yorgunsam, bu yüzden gelecekte bir güncelleme yapacağım ama her neyse, bu lamba masasının bir envanter yuvası var ve sizin dijital saatinizi yerleştirin (aşağıda).

 

Dijital saat

Şimdi, zamanın sabit olduğu için özür dilerim, onu nasıl kodlayacağım hakkında hiçbir fikrim yok, böylece minecraft’ın saatiyle veya sizin zaman diliminizle eşleşebilir, her nasılsa bu dijital saat hemen hemen her yere yerleştirilebilir öyle evet

 

Soba, fırın, ocak

Sanırım sobanın bir envanter yuvası olduğunu kodladım ama hatırlayamıyorum çünkü şu anda bunu yazarken başım ağrıyor. Bu soba, ızgaranın çalıştığı gibi yiyecekleri de pişirebilir. Yemek pişirmek için sağ tıklayabilir veya “Pişir” yazan düğmeye dokunabilirsiniz.

 

Buzdolabı

Yiyeceklerinizi saklamak için bir envanter yuvası vardır.

 

Mikrodalga

Yine, gerçekten gelişmiş animasyonları kodlayamadığım için özür dilerim, bu yüzden ne yazık ki yemek pişirme şekliniz ızgara ve ocağın çalışma şekline benziyor, sadece sağ tıklayın veya “Mikrodalga” düğmesine dokunun. Yaratıcının başarılı bir şekilde canlandırdığı ve hatta yeni bir tür yiyecek, örneğin “mikrodalgada pişmiş sığır eti” yaptığı başka bir mobilya paketi olduğundan oldukça eminim. Muhteşem!

 

Yemek masası

Dört kişilik bir aile için tasarlandı, çünkü sadece dört tabak, bardak ve bir çift mutfak eşyaları var, ancak bir veya iki aile üyesini sıkmak istiyorsanız, devam edin.

 

Yemek sandalyesi

Yemek masası için oluşturulmuştur (yukarıda).

 

Lavabo Dolabı

Çamaşır suyunuzu, zehirinizi, çöp torbalarınızı ve içinde saklamayı planladığınız aletleri saklamak için bir envanter yuvasına sahip basit bir lavabo (maalesef su boşaltma özelliği yoktur).

 

Tuvalet

Tuvalet.

 

Küvet

Kendinizi temizlemek ve hijyenik kalmak için bir küvet.

 

Çöp Kutusu

İçine yerleştirmeyi düşündüğünüz çöpleri atmak için bir envanter yuvası vardır.

 

Tavan pervanesi

Yazları serinletmek için yapılan, delirmeden başarılı bir şekilde canlandırabildiğim tek model buydu.

 

Lamba

Diğer mobilya paketinde yaptığım lambadan farklı bir model. dürüstçe bunu tercih ediyorum (sanırım aslında bir lambaya benzediği için mi ?!).

 

Kurulum örneği

 

 

 

 

İnceleme Videosu

Download/İndir (CloudMail)

Download/İndir (Mediafire)

İlgili Makaleler

8 Yorum

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.