AndroidiOS

SIX.A Raider Mission bazı ülkelerde Android’de çıkış yaptı

SIX.A Raider Mission, Altın ve hayatta kalma için savaşan yenilikçi bir oyun ile eğlenceli bir nişancı, en iyi çok oyunculu atıcılardan biridir.

Kişiselleştirilmiş bir planörle bu izole adaya inin ve gerçekçi bir savaş alanı deneyiminde yarışan düzinelerce oyuncuyla ganimet toplamak için adayı keşfedin!

En olağanüstü ekipmanınızı giyin ve malzemelerinizi tek başınıza veya ekipler halinde getirin. Ön cephede savaşın, mutasyona uğramış canavarlarla savaşın, hazine avlayın, gece boyunca dans edin ve sonunda ganimetlerinizle muzaffer bir şekilde çıkarmak için tahliye uçağına binin! Şimdi fırsat ve tehlikelerle dolu bu adaya dalalım!

-Hayatta kalma ve Altın için savaşın
Gergin bir yüzleşmenin adrenalin patlamasının tadını çıkarın? Bu sizin için ideal savaş alanı. İster savaşta avantajlarınızdan yararlanmak için tepeden tırnağa silahlı olun, ister bir hançerle silahlanmış ve sinsi bir saldırıda başarılı olmayı umuyor olun, savaşmak her zaman zengin olmanın en hızlı yoludur. Bu dünyada insanlar bir anda Altın vurur veya sahip oldukları her şeyi kaybederler.

-Karakterler
Düzinelerce karakter arasından seçim yapın. Gelecekten gelen bir savaşçı, bir sokak dansçısı veya soğukkanlı bir mafya babası olabilirsiniz; Kendinizi oynadığınız karaktere bırakın.

-Silahlar
Keskin nişancı tüfeklerinden saldırı tüfeklerine ve yakın dövüş silahlarına kadar yüzlerce silah arasından seçim yapın; Keskin nişancı seçkinleri veya yakın dövüş tanrısı olma seçimi size kalmış.

-Benzersiz Stratejiler
Düzinelerce oyuncunun bulunduğu devasa bir savaş alanında, nereye ineceğinizi seçmekte özgürsünüz. Rakiplerinizle kafa kafaya dövüşebilir, hazine sandıklarını toplayabilir ve kendinizi geliştirmek için alçakta kalabilirsiniz ya da patronları yakalayıp gücünüzün fırladığını görebilirsiniz. Ama unutmayın, savaş ganimetlerinizle başarılı bir şekilde çıkarmak bu savaşın gerçek amacıdır.

-Kendinizi silahlandırın
Başarılı bir çıkarma şansını artırmak, daha fazla ganimetle sonuçlanacaktır. İyi bir seçenek, silahınızı veya karakterinizi güçlendirmek için ganimeti kullanmaktır. Savaş başlamadan önce en güçlü ekipmanı seçebilir ve ayrıca bir eşya paketi ile savaşa sokabilir, yükünüzü özelleştirebilir ve kilitleyip yükleyebilirsiniz!

-Oyuncular arasında ücretsiz ticaret
Oyuncular savaş alanından getirdikleri ganimeti satmakta özgürdür ve hatta tüccar olarak ticaret yapabilirler. Kendinizi güçlendirmek için ekipman satın alabilir veya kullanılmayan eşyaları diğer oyunculara satabilirsiniz ve herkes ticaretten faydalanacaktır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.