AndroidiOS

SleepWalkers: Zombie War Android, iOS

SleepWalkers: Zombie War artık Google Play’de mevcut. Bu, harika bir film müziği ve minimal grafiklere sahip bir nişancı oyununun erken bir versiyonudur.

SleepWalkers: Zombie War, App Store’a göre 1 Mayıs’ta iOS’ta piyasaya sürülecek bir mobil proje. Google Play’de artık erken bir sürüm de mevcut. İçinde, oyuncu zombileri vurarak, siper arkasına saklanarak ve cephane alarak eğitilir. Proje açıkça Unity motorunda yapıldı ve içinde silahlı çatışmalar dışında hiçbir şey yok. Dahası, zombi, vücudun hangi kısmına girdiğinize bakılmaksızın üç atıştan ölür.

SleepWalkers: Zombie War’ın ana menüsünde doğrudan silah satın alarak rakibinizden daha iyi olabileceğiniz anlatılıyor. Geliştiriciler ayrıca ortak geziler yapmak ve daha nadir ödüller almak için klanlara katılma yeteneğini de ekledi.

SleepWalkers: Zombie War zaten çevrimiçi – rastgele odalara giriyor ve küçük yerlerde PvP’ye katılıyorsunuz. Sadece oyuncuyu öldürmek için, aynı kraliyet savaşlarında olduğu gibi deneyim veya ganimet almaz.

SleepWalkers! Dünya artık eskisi gibi değil… Bu dünyada hayatta kalmak, düşündüğünüz kadar kolay olmayacak. Zombiler, çeteler, haydutlarla mücadele etmek bu dünyanın büyük bir parçasıdır. Devasa Çok Oyunculu Çevrimiçi Rol Yapma Oyunu olan SleepWalkers ile sınırlarınızı zorlamaya hazır olun.

HAYATTA KALMA VE ÇOK OYUNCULU NİŞANCI OYUNU

SleepWalkers, dünyayı kontrol altına almış zombiler, çeteleşmiş dünya çapında oyuncular ve haydutlara karşı vereceğin savaşta sana onlarca silah ve karakter arasından seçim yapma şansını veriyor. Ekipmanlarını toparla ve arkadaşlarınla birlikte topluluğunuzu geliştir. Kıyamet sonrası dünyada yüksel ve tüm dünyaya gücünü göster. Zombileri avla ve dünyayı kurtar.

ÇEVRİMDIŞI / ÇEVRİMİÇİ – ÇOK OYUNCULU MODLAR VE GÖREVLER

Dilersen birbirinden farklı çok oyunculu modlarda çevrimiçi olarak arkadaşlarınla birlikte mücadele et. İstersen çevrimdışı olarak internetsiz bir şekilde görevler yap. Zombiler, birlikler ve haydutlarla olan mücadeleye hem tek başına hem de dünya çapında oyuncular ile katılabilir ve yeteneklerini geliştirebilirsin.

DETAYLI VE BÜYÜK AÇIK DÜNYA HARİTASI

Bu zorlu dünyayı keşfetmeye hazır mısın? Dünyayı kendi başına ya da arkadaşların ile birlikte keşfedebilirsin. Ancak nolursa olsun unutmaman gereken bir şey var… Gezerken her zaman tetikte olmalısın. Zombiler, çeteler ve haydutlar her yerde. Diğer çetelerle iş birliği yapabilir ya da kendi çıkarlarını düşünebilirsin. Nasıl bir yol izleyeceğine karar vermek senin elinde.

ÖZEL KARAKTERLER VE ÇEŞİTLİ SİLAHLAR

Bu zorlu mücadelede kendine en uygun karakterleri belirle, karakterlerini geliştir ve mücadeleye hazır ol! Ayrıca mücadelen için en uygun silahları belirle, onları kuşan, mücadelende avantaj elde et! Birbirinden farklı silahlar ve karakterlerle yeteneklerini konuştur ve tüm dünyaya meydan oku! Bu dünyada hayatta kal…

BENZERSİZ BİR DENEYİM

Zombiler hayatımıza girdiğinden beri dünyamız korkunç bir yer olmuştur. Böyle bir dünyada doğdun ve nasıl ilerleyeceğin tamamen senin seçimlerine bağlı. Bu dünyada karanlığı mı aydınlatacaksın, yoksa karanlığın kendisi mi olacaksın? Daha önce görülmemiş büyük ve detaylı haritalar, birbirinden eğlenceli ve zorlu görevler, arkadaşların ile birlikte keşfedebileceğin açık dünya, farklı karakterler, çeşitli silahlar ile SleepWalkers eşsiz deneyimini yaşa… Bir profesyonel ol, ancak duygularını kaybetme. Kendine ait alana sahip çık ve dünyayı yeniden şekillendir!

Eğlenceli Bilgi: Zombilere karşı vereceğin mücadelede sana gerçekten ihtiyacımız var. Zombi olmayan herkese ihtiyacımız var.

***
Website: http://lethestudios.net
Instagram: playsleepwalkers
Twitter: @LetheStd
Twitch: lethestudios
Reddit: r/LetheStudios
Facebook: @lethestudios
Discord: Lethe Club

Download Android (Google Play Store)

Download iOS (App Store)

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.