AndroidiOS

Snowbreak: Containment Zone Android ve iOS için çıktı İndirin

Snowbreak: Containment Zone çıkışını yaptı. Ön yüklemeyi şimdiden Android ve iOS cihazlarınız için yapabilirsiniz.

Snowbreak: Containment Zone geliştiricileri, iOS ve Android için ön yüklemeyi başlatmıştır. Ayrıca 20 Temmuz’a kadar, küresel sürüm gerçekleştiğinde, oyun Epic Store’da görünecektir. Oyunun Türkçe dil seçeneğinin olup olmadığı bilinmemektedir.

Oyun, Unreal Engine 4 oyun motorunda yapılmıştır. Bu nedenle ultra ön ayarda oynamak için güçlü bir akıllı telefon hazırlamak daha iyidir. Anime waifu’nun yardımıyla oyuncuların uzaylılarla uğraştığı görevleri tamamlamlayacaklardır. Ayrıca, oyuncular üs kurup üslerini donatabilmektedirler. Liste, odayı dekore etmeyi, NPC’lerle konuşmayı ve bağları güçlendirmek için onlara hediyeler vermeyi içerir.

Oyun, Google Play Store’de 5 üzerinden 4,1 yıldız aldı, ancak indirme sayısı düşük. Ön yükleme aşaması artık geçiyor olsa da, bu geliştiriciler için kötü bir işarettir. Sabit bir gelir elde etmek ve projeyi 1 yıldan fazla desteklemek için yeterli oyuncuyu çekemeyebilirler.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.