Harita/MapMinigame

SnowFall [Minigame] (1.2 Beta)

Minecraft 1.2 sürümü ve üzeri sürümlerde oynayacağınız çok eğlenceli minigame’lerden biri olan SnowFall, temelde spleef benzeri bir oyun deneyimi sunuyor. Bu minigame çok oyunculu veya tek oyunculu olarak tasarlanmış olup, kar ile kaplı alanda hayatta kalmayı amaçlıyor. MCPE 1.2 ve üzeri için uygundur.

Nasıl Oynanır?

 

SnowFall minigame kar ile kaplı bir arenada arkadaşlarınızla oynamanıza olanak veriyor. Arenada karların üzerinde dururken veya koşarken çok dikkat etmeniz gerekiyor. Çünkü altınızdaki kar kütlesi sabit bir yüzeyde durmadığı için zaman içerisinde çökecektir ve sizi dünyanın sonuna atacaktır. Bu da ölüm demektir.

Sabit durmamaya çalışın. Koşarken hangi kar kütlesinin çökeceğini tahmin etmeye çalışın. Zemin yavasşça çökmeye başlıyor.

Bir müddet sonra zemin artık üzerinde durulamayacak kadar harabeye dönmüş olacak. O yüzden adımınızı doğru attığınızdan emin olmalısınız.

Nasıl Kurulur?

 

  • Aşağıdaki linkten haritayı indirin
  • İndirdiğiniz haritanın üzerine dokunun kurulum başlayacaktır
  • Yeni Oyun kısmında SnowFall dünyasını bulun ve dünyaya katılın

 

▶ Download/İndir: TIKLA

 

Bakalım bu yazımı kimler paylaşacak. aşağıdaki facebook ve twitter butonlarını kullanarak bu makaleyi paylaşabilirsiniz.

İlgili Makaleler

3 Yorum

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.