AndroidiOS

Soccer Manager 2024 – Football Android için çıktı indirebilirsiniz

Soccer Manager 2024 – Football oyununda 900’den fazla gerçek futbol kulübü vardır. Android için indirip test edebilirsiniz.

Soccer Manager 2024: Football, Soccer Manager futbol oyunları serisindeki en son bölümdür. Google Play Store aracılığıyla ön kayıt yaptırılmaktadır. Hangi ülkeler üzerinden bilinmez ancak oyunun bir beta testinden geçmektedir.

Ancak yine de oyununu APK olarak indirebilirsiniz. Geliştiriciler, 900’den fazla FC’den 20.000’den fazla gerçek futbolcu eklediklerini iddia ediyor. RF’nin oyunda olup olmadığı henüz belli değil.

Oyunda bir futbol kulübünün menajerleri olacaksınız. Sadece takımın taktiklerini değil aynı zamanda sahadakilerin kıyafetleri de değiştirilebilmektedir. Menajerler, canlı oyun içi pazarda oyuncu alıp satabilirler.

Futbol oyuncularına ek olarak, bu mobil oyunun futbol stadyumunu ve FC ile ilgili diğer binaları donatması ve yükseltmesi gerekiyor. Oyuncuların kendilerine gelince, sektördeki en iyi isimlerle sözleşme imzalayabilirler veya gelecek vaat eden yetenekleri yetiştirebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.