Genel

SoftEther VPN Client Manager

PUBG Lite sunucu hatasının çözümü için muhteşem bir VPN olan SoftEther VPN sizin işinize çok yarayacak. Kullanımı kolay olan olan ve bir çok seçenekleri olması sizin için tercih edilmesi gerektiren bir bilgisayar programı olduğunu göstermelidir.

PUBG Lite VPN

PUBG Lite VPN

 

PUBG Lite VPN Ayarları Thailand yani Tayland için yapmanız gereken VPN ayarlarını sizlere sunuyoruz. Sistem gereksinimleri ve PUBG Lite oynayabilmek için bu ayarları yapmanız gerekiyor. Biz bu ayarı kullanmak için ise SoftEther VPN Client Manager indir programını kullanacağız. Bu VPN programını indirmeden önce PUBG Lite indirmeniz gerektirmektedir.

▶ ▶ ▶  PUBG Lite PC İndir

PUBG Corparation duyurduğu habere göre düşük bütçeli, eski bilgisayarlarda sorunsuz bir şekilde oyunu oynayabileceğimiz sürümü olan Lite ilk olarak Tayland sunucularında test edilmeye başlandı bile.

Bu bilgisayar oyunu ücretsiz bir şekilde oynayacağız ve sistem gereksinimleri’de oldukça düşük olacak. Bu sürüm ile beraber düşük donanımlı bilgisayarlarda PUBG oynama imkanı sunan yapımcı firma, yapmış olduğu açıklama ile beraber söz konusu sürümün test edilmeye başlandığını ve şimdilik Tayland ile sınırlı kalacağını belirmişti.

SoftEther VPN Client Manager İndir

 

▶ Download/İndir: TIKLA

2 Yorum

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.