AndroidiOS

Sosis PUBG (Sausage Man) Türkçe Oldu

Sausage Man (Sosis Adam), komik sosis karakterlerine sahip bir battleroyale oyunudur. Proje, PUBG Mobile, Roblox ve Fortnite’den ilham alıyor. Geliştiriciler burada şarkı söyleyebileceğinizi, lastik bir topun üzerine atlayabileceğinizi ve bir can simidi ile yüzebileceğinizi söylüyor. Şimdiye kadar oyun Çin’de mevcuttu, ancak daha sonra geliştiriciler Sausage Man’in diğer bölgelerde çıkışını yaptılar. Şimdiye kadar yayınlandığı ülkeler, Güneydoğu Asya’yı ve daha özel olarak Singapur, Endonezya ve Malezya’yı içeriyor. Zamanla, oyun diğer Güneydoğu Asya ülkelerinde görünecek.

Genel olarak, oyunda pek çok sıra dışı unsur var, örneğin, gökkuşağı atları (tek boynuzlu atlar?), kalp şeklinde sis bombaları ve çift zıplama. Oyun eğlenceli olarak konumlandırılırken, hardcore oyuncular en iyi oyuncu unvanı için diğer takımlarla rekabet edebilecek.

Not: Tavsiye edilen indirme yöntemi (Android);

Aşağıdaki linkten TapTap uygulamasını indirip kurun. Korkmayın zararlı değildir ve tamamen güvenlidir. Google Play Store gibi bir uygulamadır.

Kurduğunuz TapTap uygulamasını açın ve arama butonuna Sausage Man yazın ve indirin. Hepsi bukadar.

Download TapTap

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.