Sosis PUBG (Sausage Man) Türkçe Oldu

Sausage Man (Sosis Adam), komik sosis karakterlerine sahip bir battleroyale oyunudur. Proje, PUBG Mobile, Roblox ve Fortnite’den ilham alıyor. Geliştiriciler burada şarkı söyleyebileceğinizi, lastik bir topun üzerine atlayabileceğinizi ve bir can simidi ile yüzebileceğinizi söylüyor. Şimdiye kadar oyun Çin’de mevcuttu, ancak daha sonra geliştiriciler Sausage Man’in diğer bölgelerde çıkışını yaptılar. Şimdiye kadar yayınlandığı ülkeler, Güneydoğu Asya’yı ve daha özel olarak Singapur, Endonezya ve Malezya’yı içeriyor. Zamanla, oyun diğer Güneydoğu Asya ülkelerinde görünecek.

Genel olarak, oyunda pek çok sıra dışı unsur var, örneğin, gökkuşağı atları (tek boynuzlu atlar?), kalp şeklinde sis bombaları ve çift zıplama. Oyun eğlenceli olarak konumlandırılırken, hardcore oyuncular en iyi oyuncu unvanı için diğer takımlarla rekabet edebilecek.

Not: Tavsiye edilen indirme yöntemi (Android);

Aşağıdaki linkten TapTap uygulamasını indirip kurun. Korkmayın zararlı değildir ve tamamen güvenlidir. Google Play Store gibi bir uygulamadır.

Kurduğunuz TapTap uygulamasını açın ve arama butonuna Sausage Man yazın ve indirin. Hepsi bukadar.

Download TapTap

0

2003 yılından beri N-GAGE cep telefonu ile başlayan mobil oyunculuk dünyasında var olmaya ve bu konudaki tecrübelerimi sizlere aktarmaya devam ediyorum.

No comments

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.