AndroidMobil Oyunlar

Super Hot Mobile Android de nişancı yeteneklerinizi sınayacak

Super Hot Mobile neredeyse resmi bir bağlantı noktası gibi duruyor, ancak oyuncular oyunun yalnızca 30-60 dakika sürdüğünden şikayet ediyor.

Super Hot Mobile, Android cihazlar için resmi olmayan bir Super Hot bağlantı noktasıdır. Bu, bir ajanın düşmanlarını yumrukları ve silahıyla nasıl yok ettiğini, sadece bir hayat olduğu için onların korkak saldırılarından nasıl kaçtığını anlatan bir oyundur.

Super Hot Mobile, 18 Ocak 2023’te dünya çapında Google Play Store‘de kullanıma sunuldu , bu süre zarfında oyun 50.000’den fazla indirildi ve ortalama puanı 5 üzerinden 4,4’tür. Oyuna sorun yaratabilecek reklamlar eklendi. orijinal geliştiriciler oyunlarının mobil bağlantı noktasını öğrenirse. Ancak oyuncuların atlanamayan reklamları kesmek için Lucky Patcher kullanmaları önerilir.

Super Hot Mobile, akıllı telefonlar için seviyeye göre ayrılmış bir aksiyon oyunudur. Asıl amaç, herhangi bir şekilde tüm kırmızı rakipleri yok etmektir. Bunu yapmak için, kahraman hareket etmezken zaman genişlemesi kullanmanız gerekir. Ancak savaşlar genellikle birkaç rakiple gerçekleştiğinden, siz birini vururken ikincisi zaten nişan almış ve neredeyse ateş etmiştir, bu nedenle tepki firavun faresi gibi olmalıdır.

Super Hot Mobile’ın eksilerinden – dokunmatik kontrol, çünkü düşmanın kafasına vurmak veya yerden küçük bir tabanca almak gerçek bir test gibi görünecek.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.