EklentilerMinecraft

Transport Modu Minecraft Addon

Minecraft Bedrock Edition oyununda buldozerler, kır bisikletleri, sıcak hava balonları, bisikletler, uçan süpürgeler ve at ve araba sı kullanmak isteyenler için harika bir mod var. Android ve iOS için kullanabilirsiniz.

Araçları Üretmek

Bunlardan herhangi birini elde etmek için, hayatta kalma modunda iken aşağıda yer alan resimdeki gibi doğru eşyaları çalışma masasına yerleştirmeniz yeterli olacaktır.

Buldozerler

Kesinlikle pahalı (bu gri bloklar netherite blokları, yikes). Yavaş (ish) ve güçlü, bu şeyler hemen hemen her şeyi alt üst edebilir. Ana Kaya dahil.. Evet, bunun iyi bir fikir olup olmadığından emin değilim, ama işte var. Çeşitli renklerde gelirler ve yok edildiklerinde bir yumurtlama yumurtası düşürmezler, bu yüzden yeni bir tane oluşturmanız gerekir. Ya da geri aldat, söylemeyeceğim.

Motosiklet

Arkadaşlarınızla kamp gezisine çıkmak için ideal. Köylüleri 2 vuruşluk çılgınlığınızın sesleriyle terörize edin. Küçük bir envanterleri var, kamp malzemeleriyle dolu o shulker kutusu için mükemmel. Yok edildiklerinde yumurtlama yumurtası düşürmezler. O kadar da pahalı değil (siyah blokların kömür blokları olduğunu unutmayın.)

Bisikletler

Aman Tanrım, çok sıkıcı. (Ben aslında bir bisikletçiyim, böyle şeyler söylememeliyim! Küfür!) Ucuzlar, çeşitli renklerde geliyorlar ve bir yumurtlama yumurtası düşürüyorlar, işte bu var.

At Arabası

Bunların çoğulunun ne olduğunu bilmiyorum. Sen de numara yapmayı bırak. Yumurtlama yumurtası da düşürmezler. Ama onları sürebilirsin (ve bir yolcu alabilirsin, inanıyorum ki, en azından bir yolcu eklemek istedim, sürüm 2 için bir iş olabilir) ve bir envanterleri var.

Sıcak Hava Balonları

Huzurlu ve çok güzel ama çok yavaş. Bunları yün / ip ile onarın. Bu şeylerden yumurta yumurtlamayın, bu yüzden dikkatli olun. Yukarı uçmak için yukarı bak, aşağı uçmak için aşağı bak.

Uçan Süpürgeler

Çok pahalı. Bunlar olacak böylece, bu oldukça düzgün olduğunu, bir spawn yumurta bırakın. Gerekli miktarda netherite toplarken iyi eğlenceler! (Mor blok ağlayan obsidiyendir.) Yukarı uçmak için yukarı, aşağı uçmak için aşağıya bakın. Tıpkı balon gibi. O kadar güzel değil.

Yolcu uçağı

İki arkadaşınızı eğlenceli bir uçak yolculuğuna çıkarın! Çok yavaş uçarsan, gökten düşeceksin!

 

Açık Kokpit Düzlemi

Çok havalı! Yine, hızı korumanız gerekir, yoksa durur ve düşersiniz.

 

Tek Koltuklu uçak

Yukarıdakiler gibi, ancak saçlarının karışık olmasını istemeyenler için.

 

Helikopter

Bunlardan birini istiyorsun! Kim yapmaz ki ?!

Uçan Araçların Survival Modunda Nasıl Yapıldığını öğrenmek için aşağıdaki resime bakmanız yeterli olacaktır.

Üretim Tarifi

 

İnceleme Videosu

 

Download/İndir (Mediafire)

Download/İndir (Cloud Mail Ru)

Videoda Bahsedilen Haritayı aşağıdaki linkten indirebilirsiniz.

Haritayı İndir

İlgili Makaleler

4 Yorum

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.