AndroidiOSMobil Oyunlar

Unreal Engine 5 ile geliştirilen King Arthur: Legends Rise Android de test aşamasına girdi

King Arthur: Legends Rise’ın konusu biraz Warcraft III’ü anımsatıyor. Her şey peri masalı gezgini hakkında.

King Arthur: Legends Rise, ABD’de Test aşamasına girmiş bir PC ve akıllı telefon oyunudur. Android sürümü şu anda kullanılabilir. Geliştiricilerin, Tanrılara karşı savaşmaya hazır olan kahramanları anlatan sesli video ekleri eklediklerini unutmayın. Bundan önce, yalnızca nadir kahramanlardan oluşan bir takım kurmanız ve hikaye görevleri sırasında onları yükseltmeniz gerekiyor.

İlk bakışta King Arthur: Legends Rise, RAID: Shadow Legends’a benzeyebilir, ancak genel olarak oyun çok daha iyi görünüyor – konsol grafikleri ve net bir arayüze sahip. Oyuncular, Tanrıların hüküm sürmediği ve kaosun yaratıldığı İngiltere’ye liderlik etmesi gereken Kral Arthur ve diğer savaşçıların rolünü üstleniyor.

King Arthur: Legends Rise’daki küçük yerlerin keşfine, zaferin takımın genel gücüne ve savaşçıların ait olduğu öğeye bağlı olduğu sıra tabanlı savaşlar eşlik ediyor. Bazı yerleri, örneğin bir mancınık yardımıyla hala yok edebildiğinize sevindim.

King Arthur: Legends Rise’ın geliştiricileri, harika 3D grafikler ve patron baskınları vaat ediyor. Bütün bunlar mikro dönüşümlerle tatlandırılmıştır.

Not: Google Play Store üzerinden indirmek için Amerika bölgesinden indirmek zorundasınız. Tam sürüm olmadığı için bütün ülkelerde yayınlanmadı.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.