AndroidiOS

Watcher Chronicles Android, iOS

Bir bağımsız geliştirici, Dark Souls serisinden ilham alan bir 2D slasher yayınladı . iOS ve Android’de kullanılabilir.

Watcher Chronicles , büyük bir kılıcı sallayan ve iskeletleri ve diğer ölümsüzleri bir yay ile vuran bir şövalye olarak oynadığımız mobil bir projedir. Elbette yol boyunca çok büyük patronlarınız olacak ve bazı yollar değerli sandıkların olduğu gizli yerlere çıkıyor. Oyuncunun istatistikleri olan üç çubuğu vardır: sağlık, dayanıklılık ve mana.

Ne yazık ki, Watcher Chronicles yalnızca ücretsiz olarak denenebilir. Aksi takdirde, Android için 690 ruble ve iOS için 749 ruble ödemeye hazır olun. Bu arada, komploya göre, Araf kutsal olmayan bir tehdit tarafından ele geçirilir ve düşmüşlerden belirli bir grup onu yeni bir Cehenneme çevirmeye çalışır.

Artılardan, yerel işbirliğine dikkat ediyorum – 2 kontrol cihazını bir akıllı telefona veya tablete bağlayın ve bir arkadaşınızla Watcher Chronicles’dan geçin. Ayrıca bu oyunda karakteri pompalamanız gerekiyor, ancak birkaç seçeneğiniz var, bu da oyunu oyun tarzınıza göre ayarlamanıza izin veriyor.

İlk alanı ücretsiz oynayın.
Tam oyun için uygulama içi satın alma.
Tam kontrolör desteği.

Bu vahşi ama büyüleyici 2D ruhlar oyununda ceza için bir obur olun ve 20’den fazla acımasız patrona ve iskelet kabus lejyonlarına karşı sebat edin.

“Çizgi film hiç bu kadar zor olmamıştı. Zorlu dövüş tutkunları için en iyi unvan.”
9/10 – GameTyrant

“Watcher Chronicles, güzel sanat ve müzikle harika, zorlu bir oyundur. Bu kesinlikle zor ve zorlu düşmanlara karşı mücadele etmek ve Dark Souls benzeri zorluğa sahip olmak isteyenler için bir oyundur.”
9/10 – GameGrin

“Watcher Chronicles, sizi baştan sona meşgul edecek zorlu bir RPG arayan oyuncular için olmazsa olmaz bir oyun!”
%82 – LifeisXbox

Araf, kutsal olmayan bir tehdit tarafından işgal edildi. “Gözcüler” adlı bir grup düşmüş melek şimdi onu yeni bir cehenneme dönüştürmeye çalışıyor. Kayıp ruhlar birleşmeli ya da mutlak bir yok oluşla yüzleşmeli…

Hızlı Beceri Tabanlı Savaş – Sıkı ve ince ayarlanmış kontrollerle zorlu ama adil ruhlar benzeri dövüş. Düşmanlardan kaçın, engelleyin ve dilimleyin.

Birbirine Bağlı Büyük Dünya – Doğrusal olmayan bir şekilde sırlarla ve oyunun kurallarını değiştiren ganimetler ile dolu bir araf dünyasının her çatlağını keşfedin.

Local Co-op Multiplayer – İki kontrol cihazını birbirine bağlayın ve bir arkadaşınızla yerel co-op modunda oyunun tamamını üstlenin!

Güçlü Büyü – Düşmanları ateş, şimşek ve boşluk dalgalarıyla yakın ya da güçlü büyücülükle kalabalığı çağırın.

Benzersiz Silahlar – Keşfedilecek ve ustalaşılacak dev kılıçlar, bıçaklı asalar, tırpanlar, sırıklı silahlar ve daha fazlası. Silah türlerinin hepsinin, oyunu tamamen değiştiren farklı hareket setleri vardır.

Sağlam, Modernleştirilmiş RPG Sistemi – Kahramanınızı oyun tarzınıza uyacak şekilde dikkatlice yükseltin ve kendi benzersiz karakter sınıfınızı oluşturun. Yapınızı özelleştirmek için 100’den fazla yükseltilebilir zırh, silah ve yüzüğü keşfedin.

Amansız Patronlar – Dikkatli planlama ve alt etmek için önemli beceri gerektiren 20’den fazla ince ayarlanmış ve zorlu patronla savaşın.

New Game Plus – Oyunu bitirirken donanımınızı koruyun ve giderek daha zor zorluklarla yolculuğa devam edin.

Oh ve öleceksin… çok…

Haydi şimdi oyuncu… Varlığın kendisi dengede duruyor… Yükle düğmesine bas ve uzun yolculuğunun ilk adımı başlasın!

Download Android (Google Play Store)

Download iOS (App Store)

Resmi Web Sitesi

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.