Shader Pack

Windows 10 Shader Pack

Minecraft Windows 10 Edition kullanıcıları için kendi yapmış olduğum Shader Pack‘i sizler ile paylaşıyorum. Bu dünyalarınızda hareketli ağaçlar, dalgalanan sular, gerçekçi Güneş, gerçekçi Ay ve gerçekçi gece ve gündüz deneyimi yaşamak isteyenler için eşi benzeri olmayan bir Shader Pack. Kullanacağınız Texture Pack‘ler ile de uyumlu olarak çalışan Ersin Shader Pack‘inin başka bir benzeri yok.

Minecraft Pocket Edition Android ve iOS kullanıcıları bu Shader Pack‘i kullanamaz. Çünkü Ersin Shader Pack‘i sadece Minecraft Windows 10 cihazları için tasarlanmıştır ve en iyi Windows 10 cihazlarda çalışır. Kullanmaya başladığınız andan itibaren hayran kalacağınız bu Shader Pack‘de, sadece bulutlar üzerinde değişiklik yapılmamıştır. İlerde yeni bir güncelleme ile bu sorunun çözülmesini amaçlıyorum.

İşte bazı ekran görüntüleri.

 

Nasıl Kurulur?

 

  • Aşağıdaki linkten Texture Pack’i indirin
  • İndirdiğiniz Texture Pack’in üzerine dokunun. Kendisi otomatik kurulur
  • Otomatik kurulmazsa Minecraft ile aç seçeneğini seçin
  • Ayarlardan Küresel Kaynaklar kısmından Texture Pack’i aktif edin
  • Dikkat! bu Texture Pack iOS ve Android cihazlarda yavaş yükleneceğinden ilk olarak çökmeler yaşanabilir.

 

▶ Download/İndir: TIKLA

 

Bakalım bu yazımı kimler paylaşacak. aşağıdaki facebook ve twitter butonlarını kullanarak bu makaleyi paylaşabilirsiniz.

 

İlgili Makaleler

4 Yorum

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.