Android

Worldbuilding

Worldbuilding, ile Android cihazınızda ücretsiz olarak indirip ve oynayabilirsiniz. Mdu tarafından geliştirilen bir oyun olan Worldbuilding şuan için ücretsiz ve indirilebilir durumdadır.

Sizler bu ustalık oyununda bir Zanaatkârsınız, geniş bir dünyada bir madenciye dönüşeceksiniz, göreviniz kaynakları toplamak, bir ev inşa etmek, dünyayı keşfetmek ve krallığınızın her geçen gün büyümesini sağlamak.
Yapabileceğin her şeyi inşa edebilir, yaratabilir, hatta hayatta kalabilir. Worldbuilding İndir
Eğer RPG dünya oyunlarının hayranıysanız, tam olarak aradığınız şey budur, çünkü evrenimiz sonsuzdur, sınır yoktur, üstelik: tamamen ücretsizdir (bazen oyun içi reklamlar sizi rahatsız edebiliyor olsa da).
Oyun aynı zamanda arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz ve başarılarınızı gösterebileceğiniz wifi üzerinden çok oyunculu mod sunuyor.
Bu dünyada yaratıcı, yaratıcı ve hayatta kalalım ve hikayeyi keşfedelim.
Çok teşekkür ederim.

Worldbuilding İndir

▶ Download/İndir: TIKLA

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.