Android

WR: Legend Of Abyss Android APK

Studio Lib, Android için WR: Legend Of Abyss’i yayınladı. Bu ücretsiz bir oyundur, biraz hamdır, ancak FromSoftware’in projeleri gibi oynanışa sahiptir.

WR: Legend Of Abyss , Google Play’de bulunan bir mobil slasher’dır ; iOS için sürüm bilgisi yok. Harika bir müziği ve Dark Souls benzeri bir ayarı var . Arayüz bu oyundan da aktarılıyor – sihir ve güçlü saldırılar için sağlık, mana ve dayanıklılığa sahibiz. Kontroller basit, sadece başlangıçtan itibaren uçan iblisler tarafından hedef arama saldırılarına maruz kalacaksınız, aynısı sizi bir an olsun gözden kaçırmayan şövalyeler için de geçerli.

WR: Legend Of Abyss oynayanlar, nadir item alma şansının son derece düşük olduğunu ve ana içeriğin buglarla kapatılan kısım dışında birkaç saat içinde tamamlandığını belirtiyor . Eh, en büyük dezavantajı, seviye atladıkça düşmanlardan gelen tehlikeyi artık hissetmiyorsunuz, çok zayıflıyorlar.

WR: Legend Of Abyss’in ışınlanmaları var ve tüm bölgeler açık. Pompalamaya gelince, çeteleri yok etmenin yanı sıra sandıkları bulmanız gerekiyor, onları açmak için yeni bir seviye veriyorlar.

Download Android (Google Play Store)

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.