Eklentiler

Yeni Ekmek Türleri MCPE 1.12.0.2 ve Üzeri İçin

Bu mod Minecraft MCPE oyununa üç yeni ekmek türü ekler. Birincisi size yaratıkların hasar verememesi için 10 saniye boyunca dokunulmazlık verirken, ikincisi daha hızlı koşmanızı sağlayacak. Sonuncusu ise henüz şüpheli. Cadının neyin peşinde olduğunu kim bilebilir!

Ekmekler, El İşi ve Bilgi

 

  • Ekmek yapmak için Magic Dust’a ihtiyacınız olacak . Bu, yeni ekmekleri hazırlamak için normal bir ekmekle birlikte verilen bir bileşendir!
  • Ayrıntılı bilgi için aşağıdaki resimlere bakınız:

 

Hızlı Ekmek: Yedikten sonra kısa bir süre için hız artışı sağlarken, çoğu yiyecekden daha hızlı yenebilir.

Süper Ekmek: Hepsinden daha iyisi! Süper Ekmekler,  yedikten sonra sonraki on (10) saniye boyunca neredeyse her türlü hasara karşı bağışıklık verir !

Şüpheli Ekmek: Bu ekmek türü sadece Cadılardan alınabilir! Cadıyı öldürdüğünüzde şüpheli ekmek düşürürler ve yenildiğinde farklı türden hastalıklar verebilirler. İçine sihirli bir toz ekleyebilir ve normal bir ekmek haline gelir.

Not: Eklentinin çalışması için deneysel oyunu kullan seçeneğini aktif etmeniz gerekmektedir.

Download/İndir

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.