Yeni Yıl Ağaçları Nerede Bulunur – PUBG Mobile Çin

Biliyorum ki birçoğunuz PUBG Mobile Çin sürümünü oynuyorsunuz veya en azından yenilikleri test etmek için girip bakınıyorsunuz. PUBG Mobile oyununun Çin sürümünde Yeni Yıl Noel Modunu merak edenler için bazı tüyolarım olacak.

PUBG Mobile Çin sürümünün 0.12.5 güncellemesi ile birlikte oyuna yeni bir olan Noel Modu eklendi. Noel Modunda yani bizim değişimizle Yeni Yıl modunda birçok eğlenceli içerikler var. Bunlardan biri Erangel haritasına rastgele yerleştirilmiş Noel Ağaçları. Bu ağaçlardan birtane bulduğunuzda, altında özel eşyalar barındıran büyükçe bir Hediye Paketi göreceksiniz. Hediye paketini açtığınızda çok keyifli eşyalar sizi bekliyor olacak. Bu eşyaların ne olduğunu merak edenler yazımızın sonundaki inceleme videosunu izleyebilirler.

Peki öyleyse bu Noeal Ağaçları nerelerde bulunu? Bunun için aşağıdaki görsellerde işaretlenmiş alanlara gitmeniz yeterli olacaktır. Resimleri büyütmek için üzerlerine dokunun.

İnceleme Videosu

 

Çin Sürümü İndirme Linki:

▶ DOWNLOAD/İNDİR: TIKLA

5 comments

 1. Yusuf dedi ki:

  İyi günler.benim sorunum var eğer yardımcı olabilirsen çok sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim. Pubg emulatörden giriş yaptığımda hesabımı girince “global sürümde bu hesapla erişilemez. Lütfen vietnamca sürümü yükleyin” diye bir uyarı alıyorum. Ne yapmam gerek?

 2. Yiğit dedi ki:

  çin sürümü neden önemli

 3. yiğit dedi ki:

  abi çin sürümü neden önemli

 4. Admin dedi ki:

  Abi 4.4.2 icin pubg mobil lite varmi ??

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.