Android

ZOZ: Final Hour

ZOZ: Final Hour, olağanüstü çekim keyfiniz için bir TPS’dir. Zombi Şehri, San Yager. Siz dahil 15 paralı asker, yüz milyarlarca dolar değerindeki ve insan ırkının kurtuluş umudunu taşıyan gizemli bir madde olan Kan Kristallerini toplamak için şehre sızıyor! Yalnızca yeterli Kan Kristali koşuluyla geri çekileceksiniz. Ama arkanı kolla Merc, Zombiler en büyük tehdit değil, İnsanlar!

– İnsan veya Zombi
San Yager’de ölüm yeni bir başlangıçtır. Merc, tüm kanını kaybettikten sonra Zombi olarak canlanacak. Kana susamışlık zihninizi ele geçiriyor. Bir Zombi olarak, tek yapmak istediğin İnsan’ı avlamanın saf zevkinin peşinden gitmek. Öldürme zamanı!

– Barış veya Haydut
Blood Crystal Zombileri öldürün ve onlardan değerli materyalleri çıkarın ya da onları Merc arkadaşınızdan alın. Eşsiz PvPvE modu size kendiniz olma şansı sunuyor. Ama unutmayın, tek amacınız Kristali almak ve atlatmak!

– Takım Oyuncusu veya Yalnız Kurt
Yalnız kalmayı veya yabancılarla takım kurmayı seçebilirsiniz. Ama unutmayın, ezici bir ayartma altında size her an ihanet edebilirler. Sonuçta hepsi buraya Kan Kristali için geldiler. Hareketlerine dikkat et!

– Hazırlanın ve dışarı çıkın
Tehlikeli görevden önce teçhizat satın almanız için ön ödeme alacaksınız. Her Merc’e aralarından seçim yapabileceğiniz farklı rastgele vitesler verilecek.
Ardından bir helikopter sizi 9 blok rastgele bina kompleksinden oluşan savaş alanına gönderecek ve her görevi heyecan verici bir sürpriz haline getirecek!

Lütfen dikkat, ZOZ SADECE Android 4.1 veya daha yüksek sürümü destekler.
【Zombi şehrinde heyecan ve zafer sizi bekliyor. Şimdi bize katılın】

Video İnceleme

Not: Oyun Türkiye Play Store üzerinde yer almamaktadır. Test sürümü sadece Brezilya bölgesi içindir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.