AndroidiOSMobil Oyunlar

1MagLeft nişancı oyunu iOS’da açık beta test sürecini başlattı

Nişancı oyunları listesine yeni bir mobil oyun daha eklendi ve şuanda iOS’da test edebilirsiniz. Android için biraz daha beklemeniz gerekecek.

• Grafikler otomatik olarak en hızlı modda yüklenecektir, eğer cihazınızın bunu kaldırıp kaldıramayacağını görmek için daha iyi grafik ayarlarını denemek istiyorsanız lütfen bunu yapın. Bir kilitlenme yükü alırsanız, ana menüye geri dönün ve onu en hızlı olarak değiştirin ve uygula düğmesine basın.

•Hesabınızı oluşturduktan sonra oturum açmak için kullanıcı adınızı değil oturum açma adınızı kullandığınızdan emin olun.

•Giriş yaptığınızda otomatik olarak 10.000 gümüş paranız olacak. Bu paraları dükkanda silah ve silah kamuflajları satın almak için kullanabilirsiniz! •Karakterleri değiştirmek için operatörler sekmesini ziyaret edin.

•Gövdeleriniz için silahları değiştirmek için ekranın solundaki düğmedeki yük düğmesini tıklayın.

•Silahınızı kamuflaj ve susturucularla özelleştirmek için özelleştir sekmesine tıklayın.

•Rütbe ilerlemenizi, lider tablolarınızı ve klanlarınızı görmek için kışla sekmesine tıklayın.

•Beta sürümünden sonraki ilk on oyuncu, premium görünümler ve kamuflajlar satın almak için 5000 altın para (premium para birimi) alacak!

Minimum IOS cihaz Gereksinimleri:

İPad veya iPhone’unuzda 3 gb Ram olması gerekir. 6 gb ram’iniz varsa, grafik ayarını Güzel olarak değiştirmekten çekinmeyin ve oyunu HD olarak çalıştırın.

6 gb’ın altında ram’iniz varsa lütfen oyuna giriş yaptığınızda otomatik olarak yüklenen en hızlı grafik ayarıyla başlayın.

Grafik ayarlarını test etmekten çekinmeyin, bir kilitlenme yaşarsanız, ana menüye geri dönün ve grafik ayarını en hızlı seviyeye getirin.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.