AndroidiOS

Rotaeno: Müzik anime oyunu Mayıs sonunda çıkacak

Yayıncı XD Network, Rotaeno projesini iOS ve Android’de yayınlamak üzere. Jiroskop desteği ve bir sürü parça var.

Rotaeno, 30 Mayıs’ta piyasaya sürülecek bir mobil projedir. Ön kayıt artık App Store, Google Play ve TapTap üzerinden yapılabilir . Temelde anime tarzı bir ritim oyunu. Guitar Hero’daki gibi tipik oyun yerine , bize bir jiroskop kullanarak sola veya sağa kamera döndürmeli seviyeler sunuluyor ve geliştiriciler ayrıca puanların verildiği özel bir “hızlı döndürme” eylemi eklediler. Ek olarak, müziğin ritmine göre dokunmanız ve kaydırmanız gerekir.

Rotaeno, kıyametin eşiğinde olan bir gelecekte geçen birinci sınıf bir oyun olacak. Vaat Edilmiş Toprakları bulmaya çalışan Liot adında genç bir kızı takip ediyoruz . Oyuna gelince, oyunculara çeşitli zorluk seviyeleri sunulacak ve çalma listesi dünyanın dört bir yanından ünlü müzisyenlerin parçalarıyla sunulacak. Rotaeno’nun beta sürümünü oynayanlar, güzel arayüzü ve harika müziği not ediyor. Ayrıca seviyeleri tamamlamak için rozetler ve başarılar alıyoruz.

Rotaeno, benzersiz bir müzik deneyimi için cihazınızın jiroskopunu tam olarak kullanan, kalp atışlarını hızlandıran, parmakla hafifçe vuran, bilek titreten bir ritim oyunudur.
Yıldızların arasında uçarken not almak için cihazınızı çevirin. Kulaklığınızı takın ve kendinizi bu astronot macerasının tekme vuruşlarına ve yıldız sentezlerine bırakın!

=Müzik Deneyimi İçin Devrimci Bir Yol=
Rotaeno’yu diğerlerinden ayıran şey, isim – rotasyon! Daha geleneksel ritim oyunlarının temel kontrollerini temel alan Rotaeno, vurmak için yumuşak dönüşler ve hızlı dönüşler gerektiren notalar içerir, bu da yüksek hızlı yıldızlararası bir dublör yarışında sürükleniyormuş gibi hissetmenizi sağlar. Gerçek bir arcade deneyimi – avucunuzun içinde!

=Çok Türlü Müzik ve Vuruşlar=
Rotaeno, ünlü ritim oyunu bestecilerinin özel parçalarıyla doludur. EDM’den JPOP’a, KPOP’tan Opera’ya, stil olarak çeşitli şarkı koleksiyonu, her müzik aşığı için geleceğin favori şarkısını içerir! Gelecekteki güncellemeler için şimdiden daha fazla şarkı planlandı ve düzenli olarak yayınlanacak.

=Vaat Edilen Ülkeyi, Sevgiyi ve Kendimizi Bulmak İçin Bir Yolculuk=
Kahramanımız Ilot’u yıldızlar arasında kozmik bir yolculukta takip edin ve kendi başına yola çıkarken büyümesine tanık olun. Bir arkadaşınızın izinden gidin, farklı gezegenlerde yerlilerle tanışın ve Aquaria’nın geleceğini kurtarın!

*Rotaeno yalnızca jiroskop veya ivmeölçer desteği olan cihazlarda düzgün şekilde çalışacaktır.

Download Android (Google Play Store)

Download iOS (App Store)

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.