EklentilerMinecraft

2021 Lotus Exige Sport 420

Diyelim ki hafta içi günlerde biraz pratik ama şık bir günlük sürüş olabilecek bir araba ve hafta sonları etkileyici tur süreleri çekebilecek bir pist arabası istiyorsunuz. Çoğu insan için, bu 2 ilgili amaç için en az 2 arabası olur. Ama hem olabilen hem de yapabilen bir arabaya sahip olmaya ne dersiniz?

Her ikisini de yapabilen aerodinamik olarak güzel bir ortadan motorlu coupe olan 2021 Exige Sport 420 ile tanışın. Süperşarjlı 3.5L V6 motor ile donatılmış, (adından da anlaşılacağı gibi) 420hp (313kW) bir kuyruk üretebilir. Bu, Exige’in son derece hafif gövdesine yerleştirildiğinde (toplam ağırlığı yaklaşık 1110kg yapıyor), otomobilin 290km/sa (180mp/sa) ve 0-100km/sa (0-60mp) maksimum hıza ulaşmasını sağlıyor. /h) 3.4 saniyelik kayıt. Ama bekleyin, dahası var. Araba hafif ve kategorisindeki diğer arabalara göre nispeten küçük olduğundan, bu şeyin hızlı, kolay ve en önemlisi sürmesi eğlenceli olduğuna bahse girebilirsiniz. Ancak tabii ki, tüm bu güç ve ayrıcalıkların bir bedeli var, eğer Avrupa’da yaşıyorsanız yaklaşık 100.000 € civarında ve bunu okuyan insanların en az %80’inin henüz bir işi bile yok, yani bir tane sahibi olmak. ama yine de çoğumuz için bir rüya. Ama hey, en azından bu eklentinin tanıtımıyla Minecraft’ta sahip olduğunuzla övünebilirsiniz.

• Araba Geçmişi

“9 Şubat 2021’de Lotus, çevrimiçi platformlarda Exige’in üç son baskı serisi modellerini tanıttı. Sport 390’ın üzerinde Exige Sport 420 Final Edition yer alıyor. Bu, düz bir çizgide 420 motor hacmiyle serideki en hızlı araç. 0-100km/s süratini iddia edilen 3.4 saniyede tamamlamak için 3,5 litrelik süper şarjlı V6’sından bhp (426 PS; 313 kW) ve 427 Nm (315 lb-ft) güç ve 290km/s azami hıza fırlıyor . 1110kg ağırlığında, gücü durduran […]”  – Wikipedia

• Araba detayları

Has yüksek hız , 2 koltuk , gelişmiş animasyonlar ( aşağıda açıklanmıştır )  ve gelişmiş sesler ( ayrıca aşağıda açıklanmıştır ) .

• Araba renkleri

Has 2 varyantları ve 5 olmak üzere toplam  renkler ve 2 liveries .

Essex Mavisi


metalik turuncu


Yarış Yeşili


Kalipso Kırmızısı


Evora Gümüş


Ralli – #42 Lotus Yarışı Ralli Görünümü


Ralli – 420 Özel

Ekstra Görüntüler

motor bölmesi


Arka profil


İç mekan

• Kapılar nasıl açılır ve bagaj nasıl açılır

i) Kapılar

İçin kapıları AÇMA , sağ arabayı tıklayın ve kapılar açılacaktır. Sağ almak için tekrar tıklayın.
İçin kapıları kapatın , sağ tıklayın WHILE  çömelerek / kayması .

ii) Başlık

İçin bagajı AÇMA , sağ tıklama WHILE  kayması / çömelerek ZAMAN  Kapılar kapalı  ve gövde açılacak!
İçin bagajı KAPAT , sağ tıklayıp WHILE  çömelerek / kayması .

Özetle, kavram temelde;

Sağ tıkla/basılı tut + Shift/çömel  = Bagajı kapat/aç  ve kapıları kapat
SADECE sağ tıkla  = Kapıları aç ve arabaya binmek için  … ( arabanın kapıları açıldığında )

Nasıl yapıldığını gösteren bir video hazırladım, eğer kelimeleri anlamıyorsanız, o videoya göz atabilirsiniz. Kullanılan videodaki araba önceki Datsun 240z eklentimdir ve bu eklenti için konsept (animasyonlar, kapı ve kaput/bagaj mekaniği ve ses efektleri) aynı olduğu için sorun olmaması gerekir (Exige Sport 420).

• Mobil Revize ile ilgili

’77 Pontiac Firebird eklentimden başlayarak, Mobile Revised sürümlerinin kaputu açma özelliği olmayacak ( bu eklenti için bagaj ). Kapı Mekanizması 2.0, Mobil Revize versiyonlar için uygulanmaya devam edecek, yani kapıları hala açıp kapatabilirsiniz. Bu, Mobil kullanıcılar için oyunun optimize edilmesine yardımcı olmak içindir.

 

TL; DR: Mobil Revize edilmiş versiyonlarda kaputu açma/kapama özelliği yoktur, ancak yine de kapıları açıp kapatabilirsiniz.

• Gelişmiş sesler

Toplamda  arabalar için 6 ses efekti vardır . Liste aşağıdaki gibidir:

Başlangıç ​​ses efekti – Oyuncu arabada oturduğunda
Sürüş ses efekti – Oyuncu arabayı
sürdüğünde Özel araba hasar sesi – Araba hasar gördüğünde / çarptığında
Kapı kapama ses efekti – Oyuncu kapıyı kapattığında
Kapı açma ses efekti – Oyuncu kapıyı açtığında
Kaput kapatma ses efekti – Oyuncu kaputu kapattığında

Bu eklenti (herhangi bir tür ..) DENEYSEL MOD GEREKTİRMEZ.

• Nasıl elde edilir

Yöntem 1:  Yaratıcı Envanterden yumurtlama yumurtalarını alın. Yumurtlama yumurtaları olarak sınıflandırılırlar. Daha uygun bir yol bulmak için ” Exige ” veya “420”  araması yapabilirsiniz  .

 

Yöntem 2: Use /summon commands:
/summon exige420:blue

/summon exige420:orange1

/summon exige420:green1

/summon exige420:red1

/summon exige420:silver1

/summon exige420:42rally1

/summon exige420:weed1

 

İnceleme Videosu

Hazırlanıyor…

Download/İndir Windows 10 İçin

Download/İndir Mobil Android, iOS için

Not: Mod yapımcısının telif hakları sebebiyle kendi paylaştığı linkleri eklemek zorundayım. Bu linklerden bir şekilde indirmenin yolunu bulmalısınız.

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.