EklentilerMinecraft

Formula 1 Araba Modu

Kırmızı ışık, sarı ışık, yeşil ışık, haydi! Kendi Formula1 arabanızda arkadaşlarınıza karşı yarışın! Mükemmel yarış pistini inşa et, rengini seç ve gemiye atla! Aralarından seçim yapabileceğiniz 12 renk ile umarız size uygun bir şey bulursunuz. Ne duruyorsun, hadi yarışalım!

Oluşturan: Ash (Ekip CEO’su ve programcısı), Zarkmend (Ekip programcısı) ve Wind_WL (Takım Modelleyicisi)
Daha fazla bilgi için lütfen lisans.txt ve changelog.txt’yi okuduğunuzdan emin olun!

Bu eklenti ne sağlıyor?
Bu Eklenti, en sevdiğiniz renklerde bile boyayabileceğiniz Formula 1 binilebilir araba (özel varlık) içerir, mevcut sürüm özel araba animasyonları, 12 farklı renk çeşidi sağlar.

Araba nasıl yumurtlanır?
Yaratıcı menünüzdeki yumurtlama yumurtasını kullanarak arabayı kolayca oluşturabilir veya arabayı çağırmak için ” /summon pixelpoly:car_formula_1 ~ ~ ~ ” komutunu kullanabilirsiniz.

Arabanın rengi nasıl boyanır/değiştirilir?
Rengin dokusunu değiştirmek için herhangi bir boyayla etkileşime geçin, şu anda siyah, mavi, camgöbeği, gri, yeşil, macenta, turuncu, pembe, kırmızı, beyaz (varsayılan) ve sarı dışında her boya desteklenmiyor.

Download/İndir (Geliştirici Sitesi)

 

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.