AndroidiOS

4X:My Empire Android, iOS APK

Project 4X: My Empire bazı bölgelerde akıllı telefonlarda göründü. İçinde Güney Amerika aksanlı ilkel savaşçılar bir fıkra anlatmayı teklif ediyor.

4X: My Empire, birkaç ülkede erken bir sürümünü piyasaya süren bir mobil strateji oyunudur . Peygamberlerden ilkel toplumla başlayıp Orta Çağ’a kadar uzanan medeniyet oluşumunu anlatır. Görevimiz yerleşimi iyileştirmek, yeni binalar inşa etmek ve kaynak toplamak. Bazen çalılıkta bilincini kaybetmiş bir savaşçı bulabilirsiniz, sadece aksanı Ubisoft’un Far Cry Primal’de gerçekleştirdiği çalışma ile açıkça karşılaştırılmaz.

4X: My Empire’da savaşçıları yükseltmemiz gerekiyor, bu ekipman pahasına yapılıyor. Genel güç seviyemiz buna bağlıdır. Ayrıca, tüm resmi bozan VIP statüsünü de belirtmekte fayda var – onsuz, daha sonraki seviyelerde tatlı bir zaman geçirmeniz pek mümkün değil. Bu arada, 4X: My Empire, sadece kurtlarla değil, aynı zamanda gerçek oyunculardan oluşan takımlarla da savaştığımız bir jeo-stratejidir. Ne yazık ki, otomatik savaşlar sırasında yapabileceğiniz hiçbir şey yok, sadece izleyin.

Bu büyük ölçekli bir strateji oyunudur!
Herkes öngörülemeyen bir savaşa dahil olma riski altındadır!

4X: My Empire, her türlü SLG oyununu bir araya getiren gerçek zamanlı bir strateji mobil oyunudur. Umudun ve zulmün bir arada olduğu bu kıtada, eski çağlardan gelen ilkel bir insan olarak sizlerden, peygamberimizin rehberliğinde medeniyeti geliştirmeniz beklenmektedir.
Kendi medeni dünyanızı yaratmak ve yüce zafer tacı için savaşmak için zamanın ve bölgenin sınırlarını aşacaksınız.

keşfetmek
Geleneksel SLG mobil oyunundan farklı olarak 4X: My Empire size keşfetmeniz için muhteşem bir harita sunuyor.

genişletmek
Savaşların zaferi, bölgenin ölçeğini sürekli olarak genişletmenize yardımcı olabilir. Bu genişleme sürecinde birliklerin ustaca kullanılması çok önemlidir. Müttefiklerinizle işbirliği yapabilir, yem gibi klasik taktikleri kullanabilirsiniz. İşbirliği, yalnız savaşmaktan her zaman daha iyidir.

faydalanmak
Yüzlerce asker yola çıkmaya ve zafer için savaşmaya hazır! Savaşlarda kendi taktiklerinizi yaratın, yenilmez bir ordu kurun ve şiddetli destansı savaşlara katılın! Sonunda tüm düşmanları yenecek, kıtayı fethedecek ve dünyanın kralı olacaksınız!

yok etmek
Oyunda savaş modu çeşitleri durmadan ortaya çıkıyor. Yüksek görüntü kalitesi, canlı savaş deneyimi hissi ve bol detaylar sizi eski savaşlara geri götürüyor. Yepyeni 3D teknikleri, kapsamlı bir şekilde geliştirilmiş oyun oluşturma performansıyla birlikte, sizin için sayısız benzersiz kuşatma mucizesi yaratıyor!

Download Android APK (Telegram)

Download Android (Google Play Store – Kanada)

Download iOS (çıkış tarihi belli değil)

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.