AndroidiOSMobil Oyunlar

Blood Strike tüm dünya’da Android ve iOS için yayınlandı

Blood Strike oyunu tüm dünyada yayınlandı. Warzone Mobile oyununa benzerliği ile biliniyor ve ücretsiz indirilebilir.

14 Mart’ta Blood Strike , küresel lansmandan önce Türkiye’de iOS ve Android’de kullanıma sunuldu . Artık tüm dünya BDT sakinlerine katıldı çünkü dünya lansmanı 21’inde gerçekleşti. Bunun onuruna, geliştiriciler 7 Nisan’a kadar sürecek bir etkinliğin başladığını duyurdular . Kurallar basit; 5. seviyeye çıkmanız ve 9999 altın içeren bir set almanız gerekiyor.

Blood Strike oyuncularına ayrıca 3 farklı silah için 3 efsanevi görünüm veriliyor. Bir promosyon kodu girilerek daha fazla görünüm elde edilebilir.

Arayüz Blood Strike’ta da geliştirildi; artık eklentiyi kullandıktan sonra silah istatistiklerindeki farklılıkları gösteriyor.

Blood Strike’ın gelecekteki içeriğine gelince, Nisan ayında NetEase Games geliştiricileri battle royale modu için yeni bir harita ekleyecek: Shutter Island. Gönderinin altına yapılan yorumlarda oyuncular, bunun Warzone Mobile‘den  Rebirth Island’ın bir kopyası olduğuna inanıyor .

Optimizasyon hakkında konuşursak, Blood Strike oyuncuları görüşler konusunda hemfikir değiller – bazıları beklenmedik donmalardan şikayet ederken, diğerleri ise tam tersine her şeyin yolunda olduğunu düşünüyor.

Blood Strike için promosyon kodu

  • 21 MART

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.