EklentilerMinecraft

84 Ferrari 288 GTO – Minecraft Araba Modu

Esasen Ferrari’nin dünyanın en tehlikeli, heyecan verici ve kötü şöhretli ralli turnuvalarından biri olan Grup B’ye girmesi için geliştirilen ünlü 308 GTB’den türetilen egzotik homologasyon makinesi.

288 GTO. 308 GTB ile ilgili sevdiğiniz, ancak hemen hemen her açıdan geliştirilmiş ve yükseltilmiş her şeye sahiptir. Daha geniş çamurluklarla donatılan 308 GTB’yi ve geniş gövde kitlerini sevenler hemen hayran kalacak ve bayılacaklar – tasarım açısından geliştirilmiş. Performansa önem verenler için 288, çift turbo 2.9L V8 motorla donatılmıştır – bu, 288’in 308’in 253bhp’sinden çok daha fazla 395bhp üretmesine izin vermenin yanı sıra, 288’in sürücüsüne deneyimi yaşama şansı verir. Biriktirirken turboşarjların kulak gazı sesleri. Bu, Şık retro İtalyan otomobil tasarımlarını ve yarışa göre ayarlanmış performans otomobillerini tek bir pakette seviyorsanız almanız gereken otomobildir. Ya da sadece yarış ayarlı bir 308 GTB istiyorsanız.

• Kapılar nasıl açılır ve açılır farlar nasıl açılır

i) Kapılar

Kapıları AÇMAK için arabaya sağ tıklayın ve kapılar açılacaktır. İçeri girmek için tekrar sağ tıklayın.
Kapıları KAPATMAK için vites  değiştirirken/çömelirken sağ tıklayın .

ii) Pop-up’lar

Açılır pencereleri AÇMAK için , kapılar  kapalıyken vites  değiştirirken/çömelirken sağ tıklayın  ve açılır farlar yanacaktır! Açılır pencereleri KAPATMAK için , vites  değiştirirken/çömelerken sağ tıklayın .

Özetle, konsept temelde;

Sağ tıkla/basılı tut + Shift/çömel  = Açılır pencereleri aç / kapat ve kapıları kapat
SADECE sağ tıkla  = Kapıları aç ve arabaya binmek için  … ( arabanın kapıları açıldığında )

Nasıl yapıldığını gösteren bir video hazırladım, eğer kelimeleri anlamıyorsanız, o videoya göz atabilirsiniz. Kullanılan videodaki araba önceki Datsun 240z eklentimdir, bu eklenti için konsept (animasyonlar, kapı ve kaput mekaniği ve ses efektleri) aynı olduğu için sorun olmaması gerekir (288 GTO).

Download İndir

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.