AdGuard VPN MOD APK

Adguard VPN APK MOD, Android cihazınızın trafiğini filtrelemenize izin veren oldukça güzel bir uygulamadır, farklı gizlilik ayarları farklı web sitelerini engelleyebilir ve elbette tüm reklam açılır banner’larını ve tümünü engelleyebilirsiniz.

Size çok fazla veri kazandıracak ve elbette pilden de tasarruf etmenizi sağlayacaktır. yani adguard Pro adı verilen bu uygulamayı kurduktan sonra yapmanız gereken ilk şey Adguard MOD APK Premium. Yapmanız gereken ilk şey ayarları açmak ve korumayı AÇMAKtır. Artık telefonunuzdaki tüm reklamları devre dışı bıraktınız.

Neden AdGuard’ı seçmelisiniz?
Her yerde reklamları engeller
Tüm sistemde engelleyin. Bu, favori uygulamalarınızdaki, tarayıcılarınızdaki, oyunlarınızdaki ve hayal edebileceğiniz herhangi bir web sitesindeki video reklamları ve reklamları içerir. Düzinelerce reklam filtresi sizin için mevcuttur ve düzenli olarak güncellenerek en iyi filtreleme kalitesini garanti eder.

Gizliliğinizi önemsiyor
Kişisel verilerinizin gizliliğine her şeyden çok değer veriyoruz. AdGuard ile, hassas bilgilerinizi çalmaya çalışan web’de gizlenen çevrimiçi izleyicilerden ve analiz sistemlerinden güvende olacaksınız.

Trafiğinizi kaydeder
Daha fazla reklam engellenir, daha az reklam yüklenmesi anlamına gelir. Daha az reklam yüklenmesi, daha fazla trafik tasarrufu anlamına gelir. AdGuard’dan basit matematik! Apk dosyasını indirin, uygulamayı yükleyin ve trafiğinizi doyurucu reklamlara harcamak yerine sevdiğiniz şeylere harcayın.

Kontrol sizde kalır
Sonuçta bu sizin cihazınızdır ve neyin filtrelenip neyin filtrelenmeyeceğine siz karar verirsiniz. Temelden ‘profesyonel’e kadar çok çeşitli ayarların yanı sıra bir Uygulama Yönetimi aracı, filtrelemeyi beğeninize göre özelleştirmenize yardımcı olacaktır.

Download/İndir

Eğer Turbo VPN indirmek isterseniz aşağıdaki linklerden herjangi birini kullanarak indirebilirsiniz.

TurboVPN MOD APK 3.5.9.1

Version: 3.5.9.1

Download Links:

RACATY:
TURBOVPN MOD PREMIUM APK

GOOGLE DRIVE:
TURBOVPN MOD PREMIUM APK

MEDIAFIRE:
TURBOVPN MOD PREMIUM APK

DOWNLOADGG:
TURBOVPN MOD PREMIUM APK

MEGA:
TURBOVPN MOD PREMIUM APK

ZIPPYSHARE:
TURBOVPN MOD PREMIUM APK

IOSDDL:
TURBOVPN MOD PREMIUM APK

2003 yılından beri N-GAGE cep telefonu ile başlayan mobil oyunculuk dünyasında var olmaya ve bu konudaki tecrübelerimi sizlere aktarmaya devam ediyorum.

3 comments

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.