Aeon of Warfare Android, iOS

MMO Aeon of Warfare’in geliştiricileri , diğer büyük franchise’lardan çalmaktan ve dünya figürlerinin isimlerini kullanmaktan korkmuyor. Projenin lansmanının yarın yapılması planlanıyor.

Aeon of Warfare, ön yükleme için kullanılabilen bir mobil RPG’dir; sunucular 16 Haziran’da açılacak, kesin bir zaman yok. Projeyi yüklerseniz , World of Warcraft’ın Cataclysm genişlemesinin yüzü olan korkunç ejderha Deathwing’in ana menüde sergilendiğini görünce şaşıracaksınız . Ancak hepsi bu kadar değil – Google Play’deki ekran görüntüsünde belirtilen sınıflardan birinin adı Rasputin; Rus İmparatoru II. Nicholas’ın aile dostuydu.

Aeon of Warfare, bir aile ve bir lonca oluşturmayı teklif ediyor ve birçok oyun öğesi boş raylara yerleştirilmiş, yani sadece envanter yönetimi ve beceri seviyelendirme ile uğraşmanız gerekiyor. Fragmana bakılırsa, oyuncular izometrik oynanışı ve zindan koşularını bekliyor. Oyuncular, ejderhalara binme yeteneği ile 6 sınıfa erişebilecekler. Ana görev, genel güç seviyesini arttırmaktır.

[appbox googleplay com.itogame.sgen]

Download Android (Google Play Store)

Download iOS (App Store)

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.