AndroidiOS

King of Fighters Arena Android ve iOS için ön kayıtlar açıldı

The King of Fighters Arena, oyuncuların gerçek zamanlı olarak birbirleriyle savaştığı Netmarble’ın mobil dövüş oyunudur. Projenin avantajları arasında, The King of Fighters evrenindeki tüm karakterlerin varlığı olacaktır; oyunun 30. yıldönümünün yaklaştığını da belirtelim.

Yayıncı Netmarble , The King of Fighters Arena’da iki kilit karakter arasındaki CGI dövüşünü gösteren bir teaser yayınladı. Bunu oyunun kendisinde görmemiz pek olası değil. Geliştiriciler oynanış detaylarını açıklamıyor ancak yayılanan ekran görüntülerine bakılırsa Mortal Kombat Mobile’da olduğu gibi 3v3 formatında bir arcade dövüş oyunu olacak.

The King of Fighters Arena için ön kayıt şu anda resmi web sitesi, App Store ve Google Play Store üzerinden devam ediyor. Erken kayıtlara katılmak için oyunculara hediyeler verilecek, bunlar sitede listeleniyor. Tahmini çıkış tarihine gelince, 16 Kasım olarak belirlenmiş.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.