AndroidiOSMobil Oyunlar

Age of Empires Mobile Türkiye’de Erken Erişime Açıldı

Age of Empires Mobile oyunu Google Play Store’de erken erişime açılmıştır. Türkiye’de ve sadece Android için deneme sürecindedir.

Yayıncı Level Infinite, çeşitli cephelerde çalışıyor. Tarisland’daki ön kayıtların yanı sıra Age of Empires Mobile deneme lansmanını da yürütüyor. Bu oyun, Android’de Google Play Türkiye aracılığıyla mevcut. Oyuncular, sadece kendilerini tanıdık bir serinin ortamına kaptırmakla kalmayacak, aynı zamanda arkadaşlarıyla her zaman ve her yerde kopmaz bağlar kurabilecekler.

Bu arada, Age of Empires Mobile‘ın 19 Ağustos çıkış tarihiyle iOS’ta ön kayıt için hazır olduğu belirtiliyor. Şimdilik resmi değil ancak Level Infinite’in yaz sonunda mobil oyuncuları memnun edeceğine inanmak istiyorum.

Age of Empires Mobile’ın harika yanı, serinin klasik unsurlarının dokunmatik ekranlara uyarlanmış yeni oynanışla birleştirilmesidir. Mobil versiyonda, devasa haritalarda serbestçe manevra yaparak 5’e kadar takımı kontrol edebilirsiniz. Öte yandan oyuncular aynı zamanda krallıklarını genişletmek, asker yetiştirmek ve sunucularındaki PvP etkinliklerine katılmakla da uğraşmak zorunda kalacaklar.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.