AndroidiOS

Alien Shootout Android, iOS

2060 yılında sanal gerçeklik teknolojisi popüler hale geldi Dünyanın en büyük elektronik eğlence sağlayıcısı olan Phantom harika bir konsept – “park” planı önerdi. Bu program sanal gerçeklik teknolojisini yalnızca mitlerde veya fantazide var olan bir dizi dünya oluşturmak için kullanmayı amaçlamaktadır. Oyuncular sanal gerçeklik aygıtları aracılığıyla bu alana girebilir, seyahat edebilir, değerlendirebilir ve çeşitli canavarları avlayabilir. Android ve iOS için planlanmıştır.

Translate/Çeviri

“Cennet” programı diğer iki dev şirket, Titan ve Nerve Tree tarafından desteklendi. Titan, o zamanlar dünyanın en gelişmiş süper kuantum bilgisayarı olan “Gaya “‘yı kuracak donanımı sağladı. Sinir Ağacı, sanal alanın yapımından sorumludur. Proje 10 yıl sürdü ve gizlice birkaç konsorsiyum tarafından desteklendi. Bu konsorsiyumlar göz önüne alındığında, “park” planı gelecekteki en yaygın.

Yenilikler

Temelde açık 5 temel deneyim içeriği:
1. Bataklık denizinin tema parkının bir kısmı. Alan Daguai deneyimi ve işbirliğine açıklık hakimdir. Oyuncular arasında az sayıda açık dış mekan karşılaşır,
2, açık 15 işbirlikçi savaş seviyesi. Büyük bir açıklığa yayılması zor, Ar-Ge ekibi kız kardeşi yenemez;
3, açık bilimkurgu tarzı ateşli silahlar montajı;
4, açık maç PVP modu;
5, sıralama fonksiyonunun açık kısmı.

Video

▶ Download ANDROID, iOS

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.