AndroidiOS

Arena Breakout yeni güncellemesi artık Türkçe’yi destekliyor

Arena Breakout, küresel kapalı betaya 3 ülke daha ekledi ve yeni dil seçenekleriyle için yeni bir sürüme güncellendi.

Arena Breakout, Tencent Mobile’dan bir mobil nişancı oyunudur. Oyun, sunucuların kapatıldığı bir güncellemeden geçti; bunun için oyuncular ana menüye girdikten sonra bir ödül alacaklar. Ödüllerin 17 Mart’a kadar dağıtılacağını unutmayın.

Geliştiriciler ayrıca yeni diller için destek eklediler: Portekizce, Endonezyaca, Japonca, Türkçe ve Rusça. Bununla birlikte küresel beta testine 3 ülke daha katıldı: Brezilya, Endonezya ve Japonya. Onlar için ayrı ek sunucuların tanıtıldığını umuyoruz.

Yeni Arena Breakout güncellemesinin ana özelliği Cevher Tanımlama odaklıdır. 17 Mart’a kadar sürecek ve oyuncuların daha sonra orijinal fiyatının 90 katına satılabilecek olan altın cevherini tanımasına izin verecek. Cevherin günlük giriş için çıkarıldığını unutmayın.

Arena Breakout geliştiricileri, global beta testinin sona ermesinin ardından tüm verilerin silineceğini, dolayısıyla oyun içi satın almaların devre dışı bırakılacağını hatırlatır. Daha fazla bilgi resmi gönderide.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.