Android Fortnite Oyuncularına Ninja İle Oynama Şansı

Ünlü Fortnite yayıncısı Tyler “Ninja” Blevins sizi kadrosuna çağırıyor. Samsung’un yarışmasına katılarak Ninja ile birlikte oynamanın yanında değerli bir hediye paketi de kazanabilirsiniz.

Fortnite oyununu Android ekosistemine ilk olarak kendi telefonları ile getiren Samsung’un sürprizleri bitmiyor. Oyunda etkileşimi arttırmak adına Fortnite ve ünlü yayıncı Tyler “Ninja” Blevins ile bir yarışma düzenleniyor.

Önemli şans
Yeni yarışma sadece Galaxy Note 9 ve Galaxy Tab S4 tablet kullanıcıları için geçerli olacak. Kullanıcılar bir Fortnite maçında Galaxy teması ile oynarken video veya fotoğraf kaydedecek. Daha sonra bunu #NinjaGalaxySquad ve #Contest etiketleri ile Instagram ve Twitter üzerinde paylaşacak.

Samsung oyuncuların paylaştığı bu içerikleri değerlendirmeye alarak en yaratıcı olanını seçecek ve bir kişi Ninja ile birlikte Fortnite oynama şansını elde edecek. Bu kişi Ninja’nın ekibinde Fortnite oynayacak ve iki saat süreyle de Twitch üzerinden canlı yayınlanacak. Bunun yanında 65 inçlik Class Q9FN QLED TV (2018), 49 inçlik CHG90 QLED oyuncu monitörü ve yeni AKG N700NC kulaklıklardan oluşan 5250$ değerindeki paketin de sahibi olacak. Diğer taraftan Samsung diğer sıradakileri de unutmamış. Yarışmada sonraki üç oyuncu yine yukarıda saydığımız paketi kazanma şansı elde edecek. Sonraki 100 oyuncu ise AKG N700NC kablosuz kulaklık kazanacak. Yarışma başladı ve 30 Eylül tarihinde sona erecek. Kazananlar ise Ekim ayında açıklanacak.

3 comments

 1. yağız dedi ki:

  Abi cihazım 6.0.1 sürümü cihazın uyumlu değil diyo

 2. Kadir dedi ki:

  Nerde o şaaaans 🙁
  Daha fortnite destekleyen cihazim olmadi.

  Ulan hayatimda hic fortnite oynamadim lan

  Ama eminim ki oynayabilseydim Türkiye Sıralamasında Takılırdım.
  Ne de olsa cogu fortnite benzeri oyunlarda Global 1 ya da Turkiye 1 olmuslugum var.

 3. Lafadas dedi ki:

  Bize bide hediye olarak ninjanin hesap i versinler kosa kosa giderim

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.