AndroidiOS

The Last Maverick: Raft Android için yayınlandı

The Last Maverick: Raft, Google Play’de yayınlanan bir sal hayatta kalma oyunudur. Türde yeniyseniz, başlangıçta bir erkek ile bir sal olacak. Salı genişletmek, gereksiz blokları kırmak, bir çengel yapmak ve hatta adalara ulaşmak için açık denize gitmek için mücadele edeceksiniz.

The Last Maverick: Raft’ta en büyük düşmanınız köpekbalığıdır. Ondan kurtulabilirsiniz, ancak kesinlikle sağlığınızı ve gücünüzü azaltacaktır. Bu oyundaki grafikler biraz eskimiş ve ses efektleri yeterli değil.

Zamanla, The Last Maverick: Raft’taki sal, mobilya kurabilecek: sandalyeler, yatak, tezgah, su arıtma cihazı vb. Bazılarında, bir salı veya denize bakan bir oteli korumak için bir balista oluşturmak bile mümkün olabilir. Bu arada, bu oyunun geliştiricileri gelecekte çok oyunculu olma sözü veriyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.