AndroidiOS

Android için bir hayatta kalma simülatörü olan Undawn’ı önceden indirin

Çinliler, önbelleği önceden yüklemek için Undawn’ı zaten indiriyor. Test sunucularının başlamasından sonra oyunun boyutu daha da büyüyebilir.

Undawn, Tencent Mobile’dan bir mobil hayatta kalma oyunudur. Boss dövüşleri, saklanma yeri inşa etme ve diğer oyuncularla etkileşim kurma özelliklerini içerecek. Test sunucuları 23 Şubat’ta açılırken artık istemciye önbelleğin bir kısmını önceden yükleyebilirsiniz. Geliştiricilerin tüm istemciyi aynı anda indirmenize izin vermediğini unutmayın – bunun için Anavatan Savunucusu Günü’nü beklemeniz gerekir.

Şimdiye kadar, Undawn yaklaşık 2,18 GB boyutunda. PBT’nin 23 Şubat’ta Çin’de başlayacağını, dolayısıyla dosyaların silinmeyeceğini ve yer sayısının sınırlı olmadığını unutmayın. Geliştiriciler, hatalar üzerinde bazı çalışmalar yaptıklarını ve akıllı telefonlar için hem yeni içerik hem de optimizasyon eklediklerini söylüyorlar.

Resmi ve İngilizce sitesinde oyun dünyası hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz. Undawn’ın PBT sürümünün Çin’e yönelik olduğunu hatırlayın. Buna rağmen Tencent, reklamı çekmek için Will Smith’i kullandı. Bir zombi kıyametinde hayatın zevklerini anlatıyor. Görünüşe göre bu yardımcı oldu – 70 milyondan fazla insan ön kayıt yaptırdı .

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.