MinecraftSkin Pack

Animated Skins Minecraft

Minecraft ana kaya baskısı, son zamanlarda kozmetik endüstrisinde, çoğunlukla animasyonlu kozmetikler ve kaynak paketlerini içeren muazzam bir büyüme gösterdi. Bu paket, özellikle oyuncunun avatarını canlandırdığı için oyundaki animasyonlu avantajlarınıza ve özelliklerinize harika bir katkı olacaktır.


RickRollBu animasyonlu cilt, Rick Astley hakkındaki tüm zamanların ünlü memin ilk birkaç saniyesinin ilmekli bir figürüdür, sadece ön taraftaki resim, diğer her yer siyahtır.
RGBDreamBu, çoğu kişiye oldukça tanıdık gelmelidir, çünkü Dream’in cildinin küçük değişikliklerle animasyonlu bir gökkuşağı gradyan versiyonu.


Gökada

Bu, bir gömlek, kedi kulakları ve sevimli bir yüz için renkli bir galaksiye sahip bir kedi kızının animasyonlu bir HD derisidir. sık sık renkleri değiştiriyor.


Sans

Bu aynı zamanda ilki kadar popüler, iyi bilinen bir meme, parlayan gözler gibi yüz detaylarına özel bir animasyonla başka bir HD deriye dönüşüyor.


Trollge

Ve sonuncusu, aralarında en çok lanetli olan, yüzünü üzgün bir yüzden sırıtmaya dönüşürken, tuttuğu eşyaların yüzer gibi görünmesine neden olan görünmez bir bel ve sağ kola sahip olduğu için.


İşte animasyonlu görünümlerin her birinin oyunda nasıl göründüğü burada, birinden diğerine her geçtiğinizde minecraft’ı yeniden başlatmayı unutmayın.


Unutmayın ki tüm oyuncuların görünümleri seçtiğiniz animasyonlu görünümle değiştirilecek ve sadece bir doku paketi olduğu için onu yalnızca siz göreceksiniz.

Kendi animasyonlu bir dış görünüm oluşturmak istiyorsanız, burada bir önizleme videosu ve bir eğitim var.

Download/İndir (Mediafire)

Download/İndir (CloudMail)

 

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.