Eklentiler

Şans Blokları MCPE 1.12.0.2 ve Üzeri İçin

Bu zamana kadar MCPE için oluşturulmuş birçok şans bloğu türü görmüş olabilirsiniz. Önceki nesil Şans Blokları hayvanların yapısı değiştirilerek oluşturulabiliniyordu. Ancak bugün Minecraft’ın yeni API’si sayesinde bu şans blokları evrim geçirdi ve gerçek blok olarak karşımıza çıktı. Sadece MCPE 1.12.0.2 ve üzerindeki sürümlerde çalışır. Android, iOS ve Windows için yüklenebilir.

Bu şans blokları değerli maden eşyalarından zırhlara, yaratıkların yumurtalarından eleytra kanadına kadar herşey düşürebilirler. Onu kırmak içerisindeki eşyaları elde etmek için survival modunda oynadığınızdan emin olmalısınız.

İşte survival modunda bir şans bloğunun nasıl yapıldığını gösteren ekran görüntüsü

Aşağıda öğretici inceleme videosu vardır

Not: Modu kullanabilmek için oyuna girmeden önce dünya ayarlarından deneysel oyunu kullan seçeneğini mutlaka aktif edin.

Download/İndir

İlgili Makaleler

4 Yorum

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.