Eklentiler

Antik Mısır Eklentisi

Eski Mısırlıların zamanına dönün ve eski atalarımıza kavuşun ve selamlayın. Bazıları dostça davranır ve sizinle ticaret yapıyor olacak. Fakat bazıları mumya ya da kötü baltalı adam gibi tehlikelidir. Moblardan 10 tanesi yerini eski Mısırlılar ile değiştirilmiş ve Minecraft‘ı bu şekilde deneyimlemenin benzersiz yolunu bulacaksınız.

O nasıl çalışır?

Bu eklenti, oyundaki mobların 10’unu eski Mısırlılarla değiştirir.  MCPE oyununda hem düşman hem de dost çetelerin harika karışımı var.

Eski Mısır Savaşçısı (Skeleton & Stray):  Mızrakla (demir kılıç) donatılmış ve Eski mısır kötülük ruhunu taşırlar.

Kötü Antik Mısır Savaşçısı (Zombi):  Bir mızrak (demir kılıcı) ile donatılmış ve Eski Mısırlılara, canavarlara ve oyunculara karşı düşman durumdadır.

Eski Mısır Yeraltı Savaşçısı (Wither Skeleton):  Bu, eski Mısır dövmeleriyle ve kırmızı gözleriyle kolayca anlaşılır. Eski Mısırlılara, canavarlara ve oyunculara saldırmak için kullanacağı bir mızrakla (demir kılıcı) donatılmış durumda.

Eski Mısırlı Yapılı Adam (Zombi Pigman):  Demir balta tutan geniş bir insan türüdür. Eski Mısırlılara, canavarlara ve oyunculara düşmanca davranıyor.

Eski Mısır Anası (Husk):  Bu dev bir antik mumya ve toplam 460 kalbe sahip. 8 saldırı hasarı veriyor ve Eski Mısırlılara ve Canavar Antik Mısırlılara saldırıyor.

Firavun (Evoker): Hedeflerine kum fırtınaları atar  ve bir zamanlar onu koruyacak olan Eski Mısır Muhafızlarını (Vindicators) çağırır. Eski Mısırlılara, canavarlara ve oyunculara düşmanca davranıyor.

Eski Mısır Muhafızı (Vindicator):  Eski Mısır Firavununu (Evoker) korumak için kullandığı mızrak ile donatılmıştır. Kötülük sergiliyor Eski Mısırlılara ve canavarlara saldırıyor.

Eski Mısırlı (Köylü):  Bu, köylünün 20 kalp’e sahip olduğu ve normal bir köylü gibi davranır. Eski Mısırlıların çoğunun çok pahalı ve seyrek ticareti var.

Zombiefied Antik Eski Mısır (Villager):  Toplam 20 kalp bulunan Antik Mısırlı (Köylü) zombinin bir versiyonudur. Gün ışığında, zombiye benzer şekilde yanarlar ve kırmızı gözleri vardır.

Nasıl Kurulur?

 

  • Linkten eklentiyi indirin ve indirdiğiniz eklentinin üzerine dokunun
  • Eklenti otomatik olarak kurulacaktır
  • Otomatik kurulmazsa üzerine dokunun Minecraft ile aç seçeneğine dokunun
  • Kurulum tamamlandıktan sonra Yeni oyun oluşturma ekranında yer alan kaynak paketi ve davranış paketini aktif edin
  • Oyuna girin ve yeni eklentinin özelliklerini keşfedin. Hepsi bukadar.

 

▶ Download/İndir: TIKLA

 

Bakalım bu yazımı kimler paylaşacak. aşağıdaki facebook ve twitter butonlarını kullanarak bu makaleyi paylaşabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.